فوتبال ایران / شناسه خبر: 84491 / تاریخ انتشار : 1397/6/19 16:43
|
سردار برای همیشه تیم ملی را ترک نکرده

کی‌روش: دست داده‌ایم اما قرارداد ندارم

کارلوس در نشست خبری قبل از بازی با ازبکستان اعلام کرد هنوز قراردادی امضا نکرده.

ایران ورزشی آنلاین /کارلوس کی‌روش در نشست خبری پیش از بازی دوستانه با ازبکستان گفت:«ابتدا از فدراسیون فوتبال ازبکستان به خاطر میزبانی این بازی دوستانه قدردانی می‌کنم. روابط دوستانه زیادی میان ما برقرار است و می‌خواهم یک‌بار دیگر از فدراسیون فوتبال ازبکستان برای پذیرش پیشنهاد بازی ایران قدردانی کنم.ما مقابل تیمی قدرتمند با بازیکنانی باتجربه و حرفه‌ای قرار می‌گیریم.هکتور کوپر نیز مدتی قبل سرمربی تیم ملی ازبکستان شد.فکر می‌کنم هواداران شاهد یک بازی عالی خواهند بود.هر دو تیم سبک بازی تهاجمی و زیبایی دارند.ما به آرامی آماده جام ملت‌های آسیا می‌شویم.می‌توانم بگویم ک بازیکنان جوان زیادی در آینده در تیم ملی فوتبال ایران حضورخواهند داشت.خوشحالم که در تاشکند هستم و می‌توانیم با تیم ملی ازبکستان بازی کنیم.بازی مقابل این تیم همیشه رقابتی و جذاب بوده است.»

غیبت سردار در فهرست تیم ملی: سردار آزمون به من گفت که بنا به دلایلی پس از جام جهانی 2018  روسیه می‌خواهد دور از تیم ملی ایران باشد. او برای همیشه تیم ملی فوتبال ایران را ترک نکرده است. سردار پیش از این تصمیم با من مشورت کرده است. آزمون نمی‌خواست در بازی‌های تیم ملی فوتبال ایران به خاطر مشکلات شخصی شرکت کند. فکر می‌کنم پس از مدت‌ زمانی همه چیز خوب خواهد شد.

جام ملتهای آسیا:حضورمان در جام جهانی 2018 روسیه کمکی به بازی فردا(سه شنبه) مقابل ازبکستان نمی‌کند. می‌خواهیم مدال طلای جام ملت‌های 2019 آسیا را کسب کنیم. در این رقابت‌ها باید همانند جام جهانی مشتاق و پرهیجان باشیم. همچنین استرالیا و ژاپن می‌خواهند قهرمان جام ملت‌های آسیا شوند.

کاندیدا شدن برای سرمربیگری تیم ملی ازبکستان:نمی‌توانم روی زندگی شخصی‌ام معامله کنم. فدراسیون فوتبال ازبکستان هکتور کوپر را به سمت سرمربیگری تیم ملی انتخاب کرد و برای این تیم در همه بازی‌ها به غیر از بازی با ایران آرزوی موفقیت می‌کنم.

تمدید قرارداد با فدراسیون فوتبال ایران: نه، نه. قراردادم پایان یافته است.ما با یکدیگر دست دادیم اما هنوز قراردادی امضا نکردیم.

رمز هفت سال کار در ایران در حالی که کمتر مربی در قاره آسیا برای این مدت طولانی کار کرده:رمز این کار بازیکنانم هستند. یکی دیگر از دلایل آن حضور بازیکنان جوانی همانند مسعود شجاعی است که در سطح بالایی بازی می‌کنند! او به زودی پدربزرگ خواهد شد (با خنده).

3-670

captcha
تازه ها
بیشتر