فوتبال ایران / شناسه خبر: 84461 / تاریخ انتشار : 1397/6/19 14:45
|

کری‌خوانی رسن برای بازیکنان الدحیل: از صعودتان مطمئن نباشید

الدحیل تیم بزرگی است اما نباید از صعودش مطمئن باشد چرا که ما می‌خواهیم به نیمه‌نهایی برویم.

ایران ورزشی آنلاین / برای صعود دوباره به نیمه‌نهایی، پرسپولیس به همین انگیزه‌ای نیاز دارد که سرمربی و بازیکنانش مدام آن را به زبان می‌آورند. مثل همین حرفی که بشار رسن زده و به حریف قطری تیمش هشدار داده که به پیروزی یک گله در بازی رفت دل خوش نکند. تا بازی برگشت پرسپولیس و الدحیل درست یک هفته دیگر باقی مانده که کنفدراسیون فوتبال آسیا به سراغ بشار رسن رفته و پیش‌بینی این بازی سرنوشت‌ساز را او خواسته است.

پاسخ‌‌های جالبی هم از هافبک عراقی پرسپولیس دریافت کرده. پاسخ‌هایی جسورانه که از همین حالا هیجان تماشای یک بازی جذاب را به دل‌مان انداخته است. رسن پیش از هر حرفی سعی کرده ابهت الدحیل را بشکند و که گفته: «در بازی رفت الدحیل سعی داشت بیش از یک گل به پرسپولیس بزند چرا که می‌دانست در بازی برگشت، کار دشواری در ایران مقابل هواداران ما خواهد داشت. ما اما چنین اجازه‌ای به این تیم ندادیم. البته الدحیل در قطر خیلی هم خطرناک نبود و تنها مالکیت توپ و میدان بیشتری نسبت به ما داشت. بازی رفت، بازی دشواری بود. البته در کل بازی کردن در خانه الدحیل کار سختی است. با این حال ما در هر دو نیمه موقعیت‌های زیادی برای گلزنی داشتیم که متاسفانه این موقعیت‌ها را از دست دادیم. هر چند به نظرم در کل در بازی رفت بد نبودیم و می‌توانیم بگوییم که بازی خوبی انجام دادیم. شکست یک بر صفر در خانه الدحیل نتیجه بدی نبود ولی ما می‌خواستیم امتیاز بگیریم.»

هافبک عراقی پرسپولیس صحبت‌هایش با سایت کنفدراسیون فوتبال آسیا را این‌طور ادامه داده است: «بازی برگشت در ایران برگزار می‌شود که قطعاً بازی سختی خواهد شد. امیدوارم بتوانیم هواداران‌مان در ایران را راضی نگه داریم. الدحیل تیم بزرگی است و خیلی وقت است که شکست نخورده اما نباید از صعودش مطمئن باشد چرا که ما می‌خواهیم به نیمه‌نهایی برویم.»

2 – 670

captcha
تازه ها
بیشتر