فوتبال ایران / شناسه خبر: 84363 / تاریخ انتشار : 1397/6/18 15:13
|
کی‌روش اجازه داد، رشید به اصفهان رفت

دلیل غیبت مظاهری در اردو: بیماری فرزند

بعد از چند روز بی‌خبری، حالا شنیده می‌شود بیماری فرزند مظاهری، دلیل غیبت او در تمرینات تیم ملی است. این دروازه‌بان با دریافت اجازه از کی‌روش به اصفهان رفته تا این مشکل را حل کند.

ایران ورزشی آنلاین /محمدرشید مظاهری در سه، چهار سال اخیر پای ثابت اردوهای تیم ملی بوده و در یکی دو بازی نیز فرصت حضور درون دروازه به او رسیده. نام رشید برای اردوی جدید نیز در فهرست کی‌روش قرار داشت اما مشخص نشد چرا دروازه‌بان ذوب‌آهن در تمرین شرکت نکرد؟ مظاهری البته همان روز اول از کی‌روش اجازه گرفت و با او هماهنگ کرد تا در اردو حاضر نشود.

در روزهای اخیر رسانه‌ها دلیل غیبت مظاهری را بررسی نکردند و کسی هم از کی‌روش نپرسید چرا دروازه‌بان ذوب‌آهن در این اردو حاضر نشده. بعد از چند روز بی‌خبری، حالا شنیده می‌شود بیماری فرزند مظاهری، دلیل غیبت او در تمرینات تیم ملی است. این دروازه‌بان با دریافت اجازه از کی‌روش به اصفهان رفته تا این مشکل را حل کند.

با توجه به غیبت مظاهری، حسین حسینی این شانس را پیدا کرد تا برخلاف جام جهانی، این بار در فهرست نهایی کی‌روش قرار بگیرد و همراه سایر بازیکنان به تاشکند برود. او برای حضور درون دروازه باید با علیرضا بیرانوند و امیر عابدزاده رقابت کند. رقابتی شانه به شانه که به نظر می‌رسد در نهایت به حضور بیرانوند در ترکیب ثابت تیم ملی ختم شود.  

 

12

captcha
تازه ها
بیشتر