ورزش جهان / شناسه خبر: 84321 / تاریخ انتشار : 1397/6/17 19:28
|
قهرمان دوچرخه‌سواری المپیک فلج شد

رکاب طلایی از کار افتاد

قهرمان دو دوره دوچرخه‌سواری المپیک به دلیل تصادف با یک رکابزن دیگر قادر به راه رفتن نخواهد بود.

ایران ورزشی آنلاین / سرنوشت برای کریستینا ووگل قهرمان دو دوره دوچرخه‌سواری المپیک بازی غم انگیزی رقم زده، چرا به دلیل تصادف با یک رکابزن دیگر  قادر به راه رفتن نخواهد بود. کریستینا ووگل آلمانی که قهرمان دو دوره المپیک است، در حین تمرین تصادف وحشتناکی داشت و و از ناحیه ستون فقرات آسیب جدی دید؛ به طوری که این ورزشکار دیگر نمی‌تواند بر روی پاهای خود راه برود.

ووگل که در دوچرخه سواری پیست، مدال طلای ماده تیم اسپرینت المپیک لندن و طلای ماده اسپرینت المپیک ریو را دارد، در ماه ژوئن در حالی که مشغول تمرین بود، با سرعت  ۳۸ مایل بر ساعت با دوچرخه‌سوار دیگر برخورد کرد.

این رکابزن چندین عمل جراحی انجام داده است اما شانس کمی برای بهبودی دارد. پس از این حادثه، مکس لوی، همکار ووگل ۵۰ هزار یورو برای او و خانواده‌اش جمع‌آوری کرد که البته بعدا این مبلغ به ۱۲۰ هزار یورو افزایش پیدا کرد و به خانواده ووگل تحویل داده شد.

 این رکابزن قرار است روز چهارشنبه نشستی خبری برگزار کند و بعد از این حادثه قرار است برای اولین بار در انظار ظاهر شود. ووگل در مورد نشست خبری خود گفت: می‌خواهم به مردم بگویم خوبم و هنوز همان شخص دیوانه‌ای هستم که می‌خواهم منبع انگیزه برای دیگران باشم.

12

captcha
پربازدید ترین ها
بیشتر
تازه ها
بیشتر