فوتبال ایران / شناسه خبر: 84319 / تاریخ انتشار : 1397/6/17 19:16
|
فعلا فوتبال در یمن اولویت نیست

حریف اول تیم ملی در جام ملتها: درگیر با جنگ، وبا و قحطی

یمن در جنگ و بیماری و گرانی وحشتناک به سر می‌برد. در این شرایط کسی به تیمی که برای اولین بار موفق شد صعودی تاریخی به جام ملت‌های آسیا داشته باشد فکر نمی‌کند.

ایران ورزشی آنلاین / تیم ملی یمن اولین حریف تیم ملی در مسابقات جام ملتهای آسیاست.هر چند در این گروه ویتنام را هم داریم که کشور کوچک و البته حریف ضعیفی به حساب می آید اما اوضاع یمن قابل مقایسه با ویتنام نیست.متاثر از اتفاقات اخیر کشور یمن که در جنگ با سعودی ، تظاهرات،بیماری وبا و قحطی و خشکسالی است تیم ملی فوتبال این کشور هم عملا تعطیل است.حریف اول تیم ملی در جام ملتها هنوز سرمربی ندارد و احتمالا تنها تیم از بین 24 تیم این تورنمنت است که با چنین مشکل بزرگی مواجه است.

به تبع اتفاقات داخلی و جنگ خانمانسوز در یمن بازی بعدی تیم ملی این کشور دیدار با ایران در تاریخ 7 ژانویه ذکر شده است.جالب اینکه آخرین بازی رسمی تیم ملی یمن هم روز 27 مارس یعنی نزدیک به پنج ماه قبل در دوحه برگزار شده که با برتری 2 بریک یمن مقابل نپال به پایان رسید و منجر به اولین صعودشان به جام ملتهای آسیا شد.با شرایط فعلی البته که  فوتبال در این کشور اولویت نیست و شاید تیم ملی یمن بدون بازی و اردو وارد جام ملتها شود.

 

3-165

captcha
تازه ها
بیشتر