ورزش ایران / شناسه خبر: 84243 / تاریخ انتشار : 1397/6/17 14:44
|

90 میلیون، ورودی تیم‌ها برای لیگ برتر بسکتبال

ورودی لیگ برتر بسکتبال با ۱۰ درصد افزایش به ۹۰ میلیون تومان برای هر تیم رسیده‌است و یازدهم مهر نیز زمان پذیرش تیم‌ها در لیگ است.

ایران ورزشی آنلاین / جلسه هماهنگی لیگ برتر بسکتبال برگزار شد تا تیم‌های شرکت کننده در این دوره از رقابت‌های لیگ برتر، برنامه خود را برای فصل جدید بدانند.

در این جلسه که نمایندگان ۱۲ تیم در آن شرکت کردند و از حضور رسمی خود در لیگ برتر پیش رو خبر دادند، نحوه برگزاری مسابقات و بسته شدن تیم‌ها مشخص شد و بایدها و نباید‌هایی برای تیم‌های شرکت کننده در نظر گرفته شد. بر اساس این الزامات، هر تیم می‌تواند ۱۵ بازیکن ایرانی و ۲ بازیکن خارجی داشته باشد. ضمن اینکه تیم‌ها باید تا پایان دور رفت، فهرست نهایی بازیکنان خود را اعلام کنند.

بازیکنان خارجی تیم‌ها باید تا قبل از مرحله پلی‌آف نهایی شوند و پس از آن امکان تغییر وجود ندارد مگر اینکه پزشکان موافق تغییر باشند.

همچنین در طول مسابقات به دلیل دیدارهای تیم ملی در مسابقات انتخابی جام جهانی، ۲۵ روز وقفه وجود دارد.

بر اساس برنامه ریزی انجام شده، لیگ برتر به سال آینده کشیده می‌شود، به این ترتیب که مسابقات مرحله پلی‌آف قبل از نوروز به پایان می‌رسد و مرحله نیمه‌نهایی و نهایی لیگ در سال ۹۸ برگزار می‌شود.فاصله زمانی بین سی‌ام مهر تا سوم آبان برای آغاز لیگ در نظر گرفته شده اما هنوز تاریخ دقیق اعلام نشده است. تیم‌ها تا ۲۰ روز قبل از شروع مسابقات باید انتقالات بازیکن خود را انجام دهند. ورودی لیگ با ۱۰ درصد افزایش به ۹۰ میلیون تومان برای هر تیم رسیده‌است و یازدهم مهر نیز زمان پذیرش تیم‌ها در لیگ است. 

4/230

captcha
تازه ها
بیشتر