ورزش ایران / شناسه خبر: 84239 / تاریخ انتشار : 1397/6/17 14:46
|
پایان جدال تکواندوکاران نوجوان در زنجان

هوگوپوشان پایتخت نشین قهرمان شدند

تیم تهران عنوان نخست رقابت‌های تکواندوی قهرمانی نوجوانان کشور را از آن خود کرد و زنجان به‌عنوان میزبان این دوره از رقابت‌ها در جایگاه چهارم ایستاد.

ایران ورزشی آنلاین / تیم تهران عنوان نخست رقابت‌های تکواندوی قهرمانی نوجوانان کشور را از آن خود کرد. در پایان بیست و نهمین دوره مسابقات قهرمانی نوجوانان کشور، پسران تهرانی مقتدرانه بر سکوی قهرمانی ایستادند، تکواندوکاران اصفهان نایب‌قهرمان شدند و پسران البرزی سکوی سوم را مال خود کردند.

بیست و نهمین دوره مسابقات قهرمانی نوجوانان پسر کشور با حضور ۳۰۹ تکواندوکار در قالب ۳۲ تیم از ۳۱ استان به میزبانی هیئت تکواندو استان زنجان و در سالن شش‌هزار نفری مجموعه ورزشی انقلاب زنجان برگزار شد و با قهرمانی تیم تهران به پایان رسید. در پایان این دوره از رقابت‌ها، نوجوانان پسر تهرانی با ۴ مدال طلا، ۲ نقره، ۲ برنز و ۸۶ امتیاز مقتدرانه قهرمان شدند، تکواندوکاران اصفهان با ۲ مدال طلا، ۲ برنز و ۵۱ امتیاز نایب‌قهرمان شدند و البرز با ۲ مدال طلا، یک برنز و ۵۰ امتیاز بر سکوی سوم ایستادند. تیم‌های زنجان، مازندران و کرمانشاه نیز به ترتیب با ۴۴، ۳۸ و ۳۶ امتیاز عنوان چهارم تا ششم را به خود اختصاص دادند.

برترین‌های این دوره از مسابقات از سوی کمیته برگزاری این رقابت‌ها نیز معرفی شدند که بر همین اساس، اسفندیار اسدی از زنجان، منصور حدادی از مازندران و مهدی بهادری از تهران به عنوان بهترین داوران، حسین کریمی از تهران به عنون بهترین سرمربی، جاوید آشوری از گیلان به عنوان بهترین سرپرست، امیر ولی‌پور از تهران به عنوان فنی‌ترین بازیکن، حامد امین‌پور از بوشهر به عنوان بازیکن پهلوان و تیم هیئت تکواندو فارس نیز به عنوان تیم اخلاق انتخاب شدند.

 در این دوره از رقابت‌ها تیم زنجان در قالب دو تیم الف و ب به مصاف حریفان خود رفت که تیم الف با کسب یک مدال طلا و ۲ نشان برنز عنوان چهارمی را از آن خود کرد و تیم ب زنجان نیز با یک مدال برنز و کسب ۲۴ امتیاز عنوان چهاردهمی را در بین ۳۲ تیم حاضر در این رقابت‌ها به دست آورد.

5/ 670

captcha
تازه ها
بیشتر