ورزش ایران / شناسه خبر: 84236 / تاریخ انتشار : 1397/6/17 15:00
|
برای حضور در ششمین مرحله لیگ جهانی کاراته وان

مشکل ویزای ملی‌پوشان کاراته حل شد

رقابتهای لیگ جهانی کاراته در حالی پایان هفته جاری در آلمان برگزار می شود که تلاش فدراسیون برای دریافت ویزای این کشور در نهایت نتیجه داد و ویزا صادر شد.

ایران ورزشی آنلاین / رقابت های لیگ جهانی کاراته در حالی پایان هفته جاری در آلمان برگزار می شود که تلاش فدراسیون برای دریافت ویزای این کشور به اعزام ملی‌پوشان منتهی شد. ششمین مرحله از رقابتهای لیگ جهانی کاراته که به کاراته وان معروف است، ۲۳ تا ۲۵ شهریورماه در برلین برگزار می شود و ۷۶۳ کاراته از ۷۲ کشور برای سفر به آلمان ثبت کرده اند. از ایران نیز ۲۷ کاراته کا ثبت نام کرده‌اند که به نظر می رسید به دلیل فاصله زمانی اندک و مشکلات اخذ روادید، تنها نفراتی که از قبل روادید داشته اند می توانند در این مسابقات شرکت کنند که البته شرایط دیگری رقم خورد. 

فدراسیون کاراته پیش از این برای آنکه ملی پوشان کاراته با مشکل روادید مواجه نشوند، در زمان حضور در لیگ جهانی پاریس، از سفارت فرانسه در تهران برای اعضای تیم روادید یکساله دریافت کرد و همین موضوع باعث شده این کاراته کاها مشکلی از این بابت نداشته باشند اما اگر قرار به اضافه کردن نامی باشد، مشکلاتی پیش می آید 

برهمین اساس با پی‌گیری های فدراسیون و با وجود مشکلات عدیده مالی، بلیط هواپیمای سفر به آلمان برای کاراته کاهایی که دارای رنکینگ هستند تهیه شده و ویزای افراد مد نظر کادر فنی نیز آماده است. با این حساب امیرمهدیزاده، سجاد گنج زاده، بهمن عسگری، مهدی خدابخشی، ذبیح الله پورشیب، علی اصغر آسیابری، مجید حسن نیا، حمیده عباسعلی و طراوت خاکسار به این مسابقات اعزام می شوند.

5/ 670

 

captcha
تازه ها
بیشتر