فوتبال ایران / شناسه خبر: 84235 / تاریخ انتشار : 1397/6/17 14:42
|

توقیف اموال مسعود همامی/ پرسپولیس نجات پیدا می‌کند؟

پرسپولیسی‌ها امیدوارند که شکایت پیکان از همامی و توقیف اموال او، آنها را هم از پرداخت مطالبات این دروازه‌بان معاف کند اما آیا ای‌اف‌سی چنین چیزی را می‌پذیرد؟

ایران ورزشی آنلاین / مسعود همامی را حتی یک بار هم در دروازه‌ی پرسپولیس ندیدیم اما در عوض شکایتش از همه جدی‌تر بود و تنها طلبکاری که به سراغ ای‌اف‌سی رفت. حال آنکه در فاصله‌ی کمتر از یک نیم‌روز مانده به پایان مهلت کنفدراسیون فوتبال آسیا، خبر رسید که بابت یک بدهی دویست میلیون تومانی اموال این دروازه‌بان را توقیف کرده‌اند.

همامی روزی که قرار بود به پرسپولیس بیاید، رضایت‌نامه‌اش را با یک چک شخصی ۲۰۰ میلیون تومانی از پیکان خرید اما بعد از چند سال هنوز این چک پاس نشده و به همین دلیل باشگاه پیکان از او شکایت کرد. پیکان حتی توانسته علیه مسعود همامی حکم بگیرد و دادگاه هم حکم توقیف اموال از شخص ثالث این دروازه‌بان را صادر کرده است.

اتفاقی که پرونده‌ی همامی و طلب ۷۸۰ میلیون تومانی‌اش از باشگاه پرسپولیس را وارد فاز تازه‌ای کرده و پرسپولیسی‌ها می‌خواهند برای فرار از پرداخت طلب او، موضوع را با ای‌اف‌سی در میان بگذارند اما باید ببینیم کنفدراسیون فوتبال آسیا با این پیشنهاد که پرسپولیس به بهانه‌ی مشکل پیش‌آمده برای همامی به این دروازه‌بان پولی ندهد، موافقت خواهد کرد یا نه.

2 – 180

captcha
تازه ها
بیشتر