ورزش ایران / شناسه خبر: 84223 / تاریخ انتشار : 1397/6/17 12:48
|

تلاش تکواندوکاران جهان در مهرماه برای رسیدن به گرند اِسلم

مرحله دوم مسابقات کسب سهمیه گرند اِسلم از چهارم مهرماه به مدت سه روز در "ووشی" چین برگزار می‌شود.

ایران ورزشی آنلاین / دومین دوره مسابقات گرنداِسلم انفرادی در چهار  وزن المپیکی، ۱۸ تا ۲۵ آذر ماه در "ووشی" چین برگزار می‌شود بر همین اساس مرحله دوم مسابقات کسب سهمیه حضور در این رقابت‌ها از چهار  مهرماه آغاز و به مدت سه روز ادامه خواهد داشت.

فدراسیون جهانی قوانین این رقابت‌ها را اعلام کرده که به شرح ذیل است :

- مسابقات در سه راند دو دقیقه‌ای برگزار می‌شود و در مرحله نیمه‌نهایی و فینال گروه مردان رقابت‌ها پنج راند دو دقیقه‌ای است.

- سه نفر اول این رقابت‌ها جواز حضور در مسابقات گرنداِسلم را کسب می‌نمایند.

- در این مسابقات تنها یک مدال برنز اهدا می‌شود اما به نفر چهارم نیز امتیاز در راستای افزایش رنکینگ تعلق می‌گیرد. همچنین به جز امتیاز رنکینگ المپیکی امتیاز دیگری که در رده‌بندی ورزشکاران برای رتبه بندی گرنداِسلم در نظر گرفته می‌شود، محاسبه خواهد شد.

- در زمان شروع شمارش ناک دان توسط سر داوربرای یک بازیکن، سه امتیاز به حریف وی تعلق می‌گیرد.

- اختلاف ۲۰ امتیازی و پنج اخطار در هر راند برنده آن راند را مشخص می‌کند. بعد از هر راند امتیازات و اخطارها صفر می‌شود اما  تمامی اخطارها محاسبه می‌شود تا در صورت تساوی برنده را مشخص کند. در مسابقات نیمه نهایی و فینال اختلاف امتیاز در مبارزه برنده را مشخص نمی‌کند.

این رقابت‌ها G۲ می‌باشد و به مقام های اول تا چهارم به ترتیب ۲۰، ۱۲ و ۷/۲۰ امتیاز در راستای افزایش رنکینگ المپیکی و برای رتبه بندی گرنداِسلم ۱۲۰، ۷۲، ۴۳/۲ و ۲۵/۹۲ تعلق می‌گیرد.

captcha
تازه ها
بیشتر