ورزش ایران / شناسه خبر: 84221 / تاریخ انتشار : 1397/6/17 12:53
|

وزنه‎برداری معلولان آسیا و اقیانوسیه / ایزدی در جوانان و برگسالان مدال گرفت

علیرضا ایزدی وزنه بردار معلول ایران در مسابقات قهرمانی آسیا دست به کار بزرگی زد و همزمان در دو بخش جوانان و بزرگسالان به مدال رسید.

ایران ورزشی آنلاین / وزنهبردار ایران در روز نخست مسابقات معلولان قهرمانی آسیا و اقیانوسیه در رده سنی بزرگسالان قهرمان شد و در رده سنی جوانان نیز به مدال برنز دست یافت.

مسابقات وزنه برداری معلولان قهرمانی آسیا و اقیانوسیه از امروز شنبه به میزبانی ژاپن آغاز شد. در روز نخست این دوره از رقابت ها و در وزن ۴۹ کیلوگرم، علیرضا ایزدی با مهار وزنه ۱۴۰ کیلویی، رکورد جوانان جهان و آسیا را شکست و به نشان طلا دست یافت.

ایزدی در بخش بزرگسالان نیز در جایگاه سوم قرار گرفت و صاحب مدال برنز شد. در این بخش نمایندگان اردن و چین به ترتیب صاحب مدال طلا و نقره شدند.  در ادامه مسابقات وزنه برداری معلولان قهرمانی آسیا و اقیانوسیه، سید یوسف یوسفی در دسته ۵۹ کیلوگرم همراه با صمد عباسی و امیر جعفری در ۶۵ کیوگرم بر روی تخته می‌روند. مسابقات وزنه برداری معلولان قهرمانی آسیا و اقیانوسیه تا 21 شهریورماه در کیتاکویشو ژاپن پیگیری می‌شود. این رقابت ها پیش نیاز حضور در پارالمپیک توکیو به حساب می آید.

5/600

captcha
تازه ها
بیشتر