ورزش جهان / شناسه خبر: 84216 / تاریخ انتشار : 1397/6/16 19:25
|
رابطه من و مورینیو، رابطه شاگرد و استاد است

پوگبا: توپ طلا؟ من گریزمان را انتخاب می کردم

پل پوگبا اعلام کرد که گریزمان و کیلیان ام باپه باید برای توپ طلا شانس داشته باشند.

ایران ورزشی آنلاین / عدم حضور آنتوان گریزمان در میان سه نامزد نهایی بهترین های سال فیفا، واکنش های مختلفی را به همراه داشت. آنتوان گریزمان در فهرست نهایی The Best قرار ندارد و فیفا محمد صلاح، کریستیانو رونالدو و لوکا مودریچ را به عنوان نامزدهای بازیکن برتر سال معرفی کرد. پل پوگبا پس از این اتفاق اعلام کرد که گریزمان و کیلیان ام باپه باید برای توپ طلا شانس داشته باشند. ستاره یونایتد گفت: با گریزمان صحبت کردم. بیش از همه درباره توپ طلا حرف زدم. به او گفتم که باید به روند همیشگی‌اش ادامه دهد و به توپ طلا فکر نکند. او بالاخره روزی به این جایزه دست خواهد یافت. او به همراه ام‌ باپه در سطح فوق‌العاده‌ای قرار دارد. آن‌ها باید تنها به این روند خوب ادامه دهند. من تنها یک فوتبالیست هستم اما اگر قدرت داشتم و با نظر من برنده توپ طلا مشخص می‌شد یکی از بازیکنان فرانسوی را برای این جایزه انتخاب می‌کردم. با این حال من کسی نیستم که تصمیم می‌گیرد. دوستانم تنها باید به روند خوب خود ادامه دهند؛ اگر می‌خواهند صاحب توپ طلا شوند.

شایعات زیادی در مورد علاقه بارسا به جذب پوگبا در نقل و انتقالات زمستانی شنیده می شود. پل پوگبا که در تمام طول تابستان اخباری مبنی بر جدایی اش از یونایتد شنیده می شد، سرانجام در این تیم ماندنی شد؛ هرچند که هنوز شایعات مختلفی در مورد مشکلاتش با مورینیو شنیده می شود. بسیاری بر این اعتقادند که اگر مورینیو تا زمستان در یونایتد دوام بیاورد، پوگبا تقاضای جدایی خواهد داد. او که سخت مورد توجه بارسلونا و یوونتوس قرار دارد، در صدد است تا در انتقالات زمستانی جدایی اش از یونایتد را نهایی کند.

پوگبا در این باره گفت: آینده من هنوز در منچستریونایتد است و با این تیم قرارداد دارم. فعلا که برای یونایتد بازی می کنم ولی کسی چه می داند در ماه های پیش رو (ژانویه) چه اتفاقی رخ خواهد داد.

پوگبا همچنین تاکید کرد که رابطه ای حرفه ای با مورینیو دارد: ارتباطی کاملا حرفه ای بین من و مورینیو وجود دارد. یک رابطه مربی-شاگرد. من همیشه 100 درصد توانم را در زمین گذاشته ام؛ بدون توجه به اینکه سرمربی یونایتد چه کسی است. هرگز برای یونایتد کم نگذاشته ام و چیزی بیشتر از این نمی توانم بگویم.

12

captcha
تازه ها
بیشتر