فوتبال ایران / شناسه خبر: 84200 / تاریخ انتشار : 1397/6/16 17:39
|

کمیته انضباطی: هیچ مشکلی برای اعتراض استقلال نیست

کمیته انضباطی این حق را برای مسوولان باشگاه استقلال محفوظ داشته تا در صورتی که این رأی را عادلانه نمی‌دانند، می‌توانند به هرنهادی شکایت کنند.

ایران ورزشی آنلاین / بعد از اینکه باشگاه استقلال اعلام کرد که درباره رأی کمیته استیناف و کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال برای سوپرجام، به دادگاه داوری ورزش (CAS)شکایت می‌کند، کمیته انضباطی اعلام کرده که هیچ مشکلی در این رابطه وجود ندارد. حسین عبدالهی، عضو کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال می‌گوید: «در آیین‌نامه انضباطی این مورد پیش‌بینی شده است که بعد از صدور احکام در ارکان قضایی فدراسیون فوتبال، این موارد فقط در CAS قابل پیگیری باشد و از این بابت اگر استقلالی‌ها قصد اعتراض به این دادگاه را دارند، هیچ مشکلی وجود ندارد.»

او همچنین توضیح می‌دهد: «اگر مسئولان باشگاه استقلال تصور می‌کنند رأی‌ صادر شده عادلانه نیست، می‌توانند شکایت کنند تا مراحل آن طی شود. این مورد در آیین‌نامه وجود دارد، اما اینکه تا چه زمانی این روند به طول خواهد انجامید، مشخص نیست.»

این صحبت‌ها از سوی عضو کمیته انضباطی در شرایطی مطرح شده که عده‌ای این تصمیم باشگاه استقلال را به ضرر فوتبال ایران می‌دانند اما کمیته انضباطی این حق را برای مسوولان باشگاه استقلال محفوظ داشته تا در صورتی که این رأی را عادلانه نمی‌دانند، می‌توانند به هرنهادی شکایت کنند.

 

 

185 – 10

captcha
تازه ها
بیشتر