ورزش جهان / شناسه خبر: 84172 / تاریخ انتشار : 1397/6/16 15:30
|
سه‌شنبه، تاکتیک‌های جدیدی را امتحان می‌کنیم

کوپر: نیمکت نشین‌ها مقابل ایران بازی می‌کنند

بازی با ایران را پیش‌رو داریم. تمایل دارم تا در این بازی برخی از تاکتیک‌ها را امتحان کنم.هدف از این بازی آزمایش بازیکنان است. بازیکنانی که در بازی با سوریه ذخیره بودند برابر ایران به میدان خواهند رفت.

ایران ورزشی آنلاین /بعد از چند سال حضور روی نیمکت تیم ملی مصر، حالا هکتور کوپر را در آسیا می‌بینیم. در تیم ملی ازبکستان و به عنوان جانشین ساموئل بابایان و تیمور کاپادزه. او در نخستین تجربه حضور روی نیمکت ازبکستان، مقابل سوریه به تساوی یک بر یک رسید. هکتور کوپر پس از این بازی تدارکاتی گفت: «هواداران همیشه منتظر پیروزی هستند اما پیش از این گفته بودم در بازی با سوریه منتظر معجزه نباشید. در 10 -12 روز اخیر توانستیم مسائل زیادی را برای بازیکنان تیم ملی ازبکستان روشن کنیم اما نیاز به کار بیشتری داریم. در بازی بعدی برابر ایران قطعا تقویت خواهیم شد.»

انتقاد از بازیکنان، بخش دیگری از صحبت‌های کوپر بود: «بازیکنان تیم از مدت‌ها قبل با هم بازی می‌کنند اما در بازی با سوریه تاکتیک موردنظر کادر فنی را اجرا نکردند. حالا بازی با ایران را پیش‌رو داریم. تمایل دارم تا در این بازی برخی از تاکتیک‌ها را امتحان کنم. هدف از این بازی آزمایش بازیکنان است. می‌توانم بگویم بازیکنانی که در بازی با سوریه ذخیره بودند برابر ایران به میدان خواهند رفت.»

 

180-3

captcha
تازه ها
بیشتر