ورزش جهان / شناسه خبر: 84166 / تاریخ انتشار : 1397/6/16 15:00
|
ادامه نتایج ضعیف امارات در بازی‌های دوستانه

میزبان جام ملت‌های آسیا در بحران

ایران ورزشی آنلاین / امارات، میزبان جام ملت‌های آسیا در بازی دوستانه دو بر صفر مغلوب ترینیداد و توباگو شد. این شروع اردوی اسپانیایی امارات بود و این بازی در شهر خیرونا برگزار شد. بازی بعدی امارات سه‌شنبه مقابل لائوس خواهد بود.

امارات برای جام ملت‌های آسیا آماده می‌شود که در گروه A با هند، بحرین و تایلند همگروه است. هنوز زمان نسبتا زیادی تا این مسابقات باقی مانده، ولی نتایج امارات برای هوادارانش نگران کننده است و آلبرتو زاکرونی کار زیادی برای آماده کردن این تیم دارد.

مربی ایتالیایی که موفق شد در سال 2011 با ژاپن قهرمان آسیا شود، در اکتبر گذشته جانشین مهدی علی شد به امید اینکه امارات میزبان را به موفقیت مشابهی برساند.

با این حال در بازی دوستانه اخیر علائم نگران‌کننده‌ای دیده شد. خط دفاع امارات پراشتباه بود و تیم نود و یکم رنکینگ فیفا توانست در نیمه اول دو گل بزند.

زاکرونی در خط حمله هم کارهای زیادی دارد و احمد خلیل و علی مبخوت در این بازی کم‌اثر بودند. این تیم در یازده بازی اخیرش تنها سه گل زده که در فاصله 4 ماه تا شروع مهمترین تورنمنت فوتبال آسیا می‌تواند خواب را از مربی ایتالیایی بگیرد. شاید او برای تقویت تیمش مجبور شود تعدادی از بازیکنان امید امارات که به تازگی در بازی‌های آسیایی مدال برنز گرفتند را به تیمش اضافه کند.

12

 

captcha
تازه ها
بیشتر