فوتبال ایران / شناسه خبر: 84156 / تاریخ انتشار : 1397/6/16 13:32
|
سامان، شنبه در اردوی تیم‌ملی‌

برنامه قدوس: جشن تولد در فرانسه، بازی در ازبکستان

ستاره امی‌ین با گذشت چند روز از این اردو هنوز خود را به جمع شاگردان کی‌روش نرسانده است.البته مدیررسانه‌ای تیم‌ملی‌ مدعی شد با هماهنگی‌های صورت گرفته سامان قدوس از شنبه به اردوی تیم ملی اضافه می‌شود.

ایران ورزشی آنلاین / سه هفته بعد از انتقال پر سر‌ و صدای سامان قدوس به امی‌ین، این بازیکن جشن تولد 25 سالگی خود را در فرانسه برگزار کرد تا به مناسبت این روز توئیتر رسمی باشگاه با انتشار پستی این اتفاق شیرین را به خرید جدید خود تبریک بگوید. توئیتر باشگاه امی‌ین این پست را منتشر کرد:« Bon anniversaire Saman Ghoddos؛ تولدت مبارک سامان قدوس.»

ستاره امی‌ین که در فهرست 29 نفره مدعوین به اردوی تیم‌ملی قرار گرفته با گذشت چند روز از این اردو هنوز خود را به جمع شاگردان کی‌روش نرسانده است. البته مدیررسانه‌ای پرتغالی تیم‌ملی‌ایران مدعی شد با هماهنگی‌های صورت گرفته سامان قدوس از شنبه به اردوی تیم ملی می‌آید تا برای بازی با ازبکستان آماده شود. سامان قدوس بعد از انجام سه بازی برای تیم‌ملی‌ایران در جام جهانی 2018 که همه آنها به عنوان بازیکن تعویضی بود، امیدوار است تا جام ملت‌های‌آسیا به تفکرات کی‌روش راه پیدا کند و به بازیکنی فیکس تبدیل شود.  

ورزش سه

 

160-3

captcha
پربازدید ترین ها
بیشتر
تازه ها
بیشتر