ورزش ایران / شناسه خبر: 84146 / تاریخ انتشار : 1397/6/16 12:17
|
پیام تسلیت فدراسیون ایران و اتحادیه جهانی به افغانستان

مرگ ۲۱ افغان در حمله تروریستی به مسابقات کشتی

فدراسیون کشتی ایران و اتحادیه جهانی با ارسال پیام‌های جداگانه‌ای حمله تروریستی به مسابقات کشتی در افغانستان را محکوم کردند.

ایران ورزشی آنلاین / روز گذشته در حمله تروریستی به یک سالن کشتی در کابل افغانستان تعداد زیادی از علاقه مندان به کشتی و همچنین ورزشکاران این رشته، کشته و زخمی شدند. 21 کشته و 74 مصدوم آخرین آماری بود که از تلفات این حادثه غم انگیز مخابره شد.

بعد از این حادثه غم انگیز فدراسیون کشتی ایران با صدور پیامی ضمن محکوم کردن این حادثه تلخ با خانواده قربانیان ابراز همدردی کرد:« جامعه کشتی کشور مصیبت وارده را به خانواده درگذشتگان، مردم افغانستان و فدراسیون کشتی این کشور تسلیت می گوید و برای مجروحین این حادثه دلخراش و غم انگیز نیز آرزوی سلامتی و بهبودی کامل دارد.»

همچنین نناد لالوویچ رئیس اتحادیه جهانی کشتی در بیانیه ای این اقدام را محکوم کرد. رئیس اتحادیه جهانی کشتی با انتشار بیانه‌ای اعلام کرد که از فدراسیون کشتی افغانستان حمایت می‌کند:« خانواده کشتی بخاطر مرگ کشتی گیران بی گناه شوکه هستند. سالن کشتی باید محلی امن برای ورزشکاران جوان باشد تا در آنجا ورزش کنند و آموزش ببینند. اتحادیه جهانی کشتی با ابراز تاسف از این اتفاقات، با خانواده های قربانیان همدردی می کند و با فدراسیون کشتی افغانستان نیز در ارتباط خواهد بود تا از آنها حمایتهای لازم را به عمل آورد.»

5

captcha
تازه ها
بیشتر