ورزش ایران / شناسه خبر: 84141 / تاریخ انتشار : 1397/6/16 12:01
|
مسابقات بین المللی کشتی آزاد جام دیمیتری کرکین

کمیل قاسمی فینالیست تورنمنت روسیه شد

تیم منتخب کشتی آزاد که با هشت کشتی گیر به تورنمنت کرکین روسیه اعزام شده، فقط دو فینالیست دارد. احمد بذری در وزن 86 کیلو گرم و کمیل قاسمی در وزن 125 دو فینالیست ایران هستند.

ایران ورزشی آنلاین / مسابقات پنج وزن دوم رقابت های بین المللی کشتی آزاد جام دیمیتری کرکین از صبح امروز در شهر یاکوتسک روسیه در حال برگزاری است و کمیل قاسمی نماینده کشورمان در وزن ۱۲۵ کیلوگرم با شکست حریفان خود به دیدار فینال راه یافت. کمیل قاسمی تنها فینالیست ایران در چهار وزن دوم است.

در وزن ۶۱ کیلوگرم محمد رمضان پور و مجید داستان با شکست مقابل رقبای خود از دور رقابت‌ها کنار رفتند.

در وزن ۷۰ کیلوگرم فرزاد عموزاد خلیلی مقابل یوگنی ژربایف از روسیه  10 بر صفر بازنده شد که با توجه به حضور این کشتی گیر در دیدار فینال عموزاد به گروه بازنده‌ها رفت تا فردا به کار خود در این گروه برای کسب مدال برنز ادامه دهد. در این وزن سوسلان رامونوف قهرمان جهان و المپیک از روسیه مقابل حریف خلیلی با نتیجه ۱۰ بر صفر شکست خورد.

در وزن ۱۲۵ کیلوگرم کمیل قاسمی هم بعد از مدت‌ها دوری به روی تشک بازگشت و این بار با غلبه بر حریفان نه چندان مطرح خود کارش را تا فینال پیش برد.

در رقابت‌های 5 وزن نخست هم تیم ایران فقط یک فینالیست داشت که احمد بذری بود. در وزن ۵۷ کیلوگرم پوریا ترکمان با کشست مقابل حریف روس خود در گروه بازنده‌ها از دور رقابت‌ها کنار رفت.

احمد بذری در وزن 86 کیلو گرم با غلبه بر رقبای خود به فینال این وزن رسید اما مسعود خواجه صالحانی در وزن ۹۷ کیلوگرم با شکست در دیدار نیمه‌نهایی به مسابقه رده بندی راه یافت.

captcha
تازه ها
بیشتر