ورزش ایران / شناسه خبر: 84135 / تاریخ انتشار : 1397/6/16 01:26
|

ایران 0 - آمریکا 3 / باختیم که در آینده ببریم + ویدیو

تیم ملی والیبال ایران بعد از قهرمانی در جاکارتا و پیش از شروع مسابقات جهانی در بازی دوستانه مقابل آمریکا شکست خورد، شکستی که تیم ملی تازه‌کار ایران را در راهی سخت و جدید نشان می‌دهد.

ایران ورزشی آنلاین / تیم ملی والیبال ایران در نخستین بازی دوستانه خود در تورنمنت چهار جانبه اسلوونی مغلوب آمریکا شد. تورنمنت چهار جانبه اسلوونی از آخرین دقایق روز پنجشنبه آغاز شد و در اولین دیدار تیم ملی والیبال ایران از ساعت 23:45 دقیقه رو در روی آمریکا قرار گرفت. با اینکه جان اسپرو سرمربی تیم ملی والیبال آمریکا از تمام بازیکنان اصلی خود برای شروع این دیدار استفاده کرده بود، ایگور کولاکوویچ سرمربی ایران در طول مسابقه تنها از بازیکنان جوان و تمام نفراتی که در بازی‌های آسیایی جاکارتا بازی کمتری کردند بهره برد. تیم ملی والیبال آمریکا در پایان این دیدار موفق شد با نتیجه 3 بر صفر و امتیازات 25 بر 18، 25 بر 15 و 25 بر 20 برنده بازی باشد.

محمدطاهر وادی، صابر کاظمی، محمدجواد معنوی نژاد، فرهاد قائمی، سامان فائزی، امیرحسین توخته و محمدرضا حضرت پور بازیکنان شروع کننده ایران مقابل آمریکا بودند و ایگور کولاکوویچ در طول بازی اجازه داد تمام ست‌ها را آنها به بازی بپردازند و حتی یک تعویض هم انجام نداد تا بازیکنان جوان و کم تجربه‌تر فرصت کافی را برای کسب تجربه و حضور در میادین سخت داشته باشند. تیم ملی والیبال ایران جمعه شب در دومین دیدار تدارکاتی خود از ساعت 22:30 به مصاف اسلوونی میزبان می رود.

captcha
تازه ها
بیشتر