فوتبال ایران / شناسه خبر: 84119 / تاریخ انتشار : 1397/6/15 11:54
|
استتوس خطاب به روزنامه‌نگاران

کی‌روش: به خاطر مسائل اقتصادی و اجتماعی ایران سکوت می‌کنم

کی‌روش در این استتوس به مسائل اقتصادی و اجتماعی این‌روزهای ایران اشاره کرده و چنین نوشته که دلیل سکوتش در مقابل مسئله قراردادش با فدراسیون و شرایط کارش در ایران، همین نکات است.

ایران ورزشی آنلاین / کی‌روش در اولین جلسه تمرین تیم ملی با حضور خبرنگاران، لباس ورزشی نپوشید و این رفتارش دستمایه انتقاداتی شد. فردای آن روز اما کی‌روش با لباس ورزشی تیم را تمرین داد. کارلوس کی‌روش، سرمربی تیم ملی ایران در صفحه فیسبوک خود به انتقادات روزنامه‌نگاران پاسخ داد: «برخی به واقعیتی که مایلند بشنوند، علاقه دارند نه به احترام و نه به آنچه واقعاً واقعیت دارد. اینکه یک گمانه‌زنی مهمل چطور جهانی می‌شود، بدون اینکه حتی تایید شود، واقعاً باورکردنی نیست. اعتراض؟ یا سکوت؟ خبرهای منتشرشده درباره‌ی رفتار من به عنوان یک مربی حرفه‌ای فوتبال به هیچ وجه قابل قبول نیست. اعتراض من این است: من حتی بدون اینکه قراردادی امضا کرده باشم برای تمرینات و آماده‌سازی‌های این تیم تلاش می‌کنم، حتی با اینکه نمی‌دانم می‌توانم در ایران بمانم یا نه، حتی با اینکه نمی‌دانم فدراسیون برای آماده‌سازی مناسب تیم ملی جهت شرکت در جام ملتهای آسیا منابع کافی را در اختیار خواهد داشت یا نه. و اما علت سکوت من این است: با توجه به شرایط دشوار فعلی و نیاز به آرامش برای حل مشکلات، به دلیل همه‌ی مشکلات اقتصادی و اجتماعی‌ای که ایران این روزها از سر می‌گذارد. حق با تو است ژوزه. احترام»

کی‌روش از نام ژوزه مورینیو در استتوس خود استفاده کرده است. مورینیو هفته گذشته بعد از شکست 3-0 تیمش برابر تاتنهام روبه خبرنگاران از آنها خواستار احترام شد و کی‌روش هم در پایان استتوس خود در فیس بوک با پیش کشیدن نام مورینیو و پیش کشیدن کلمه "ریسپکت" خواستار احترام روزنامه نگاران به خود شد.

 

captcha
تازه ها
بیشتر