فوتبال ایران / شناسه خبر: 84117 / تاریخ انتشار : 1397/6/15 00:54
|

پشت پرده کدهای فرهاد مجیدی: کاپیتانی که تیام را از استقلال جدا کرد

کسی که در زمین از کورس‌های سرعتی عقب می‌افتد اما در بیرون از زمین با دسیسه‌های مختلف سرعت به خرج داده و در انتقال و جدایی دو بازیکن مهم و کلیدی استقلال نقش مهمی داشته.

ایران ورزشی آنلاین / فرهاد مجیدی از شایعاتی که درباره مربیگری‌اش در استقلال مطرح می‌شود، گله دارد. او این شایعات را دسیسه یکی از بازیکنان استقلال می‌داند و برای کد دادن به دو نکته در پست اینستاگرام خود اشاره می‌کند، اول کند بودن آن بازیکن و سپس دخالت او در انتقال دو بازیکن کلیدی استقلال. بازخوانی گزارش چندی پیش ایران ورزشی به شفاف شدن کدهای فرهاد مجیدی کمک می‌کند، اینکه چه کسی در جدایی تیام نقش داشته است. این گزارش ۷ مرداد در سایت ایران ورزشی منتشر شده:

"تغییر مدیر برنامه با وعده قراردادی تازه در لیگ امارات یا قطر به تیام، پیشنهاد یکی از کاپیتان‌های استقلال است، پیشنهادی که استقلال را با چالش بزرگ جدایی تیام مواجه کرده. شاید بدون این دخالت بیجا و عجیب هم تیام تصمیم به جدایی از استقلال می‌گرفت اما تغییر مدیر برنامه و پیشنهادی که رقمش در شایعات دو میلیون دلار عنوان شده، تیام را به نتیجه قطعی برای جدایی رساند. استقلال با جدایی تیام روزهای سیاهی را در نقل و انتقالات تجربه کرد اما پشت پرده این انتقال یکی از کاپیتان‌ها نقش اول را بازی می‌کرد و در تمام روزهای اخیر او بود که می‌دانست تغییر مدیر برنامه و پیشنهادهای تیام چه روندی را طی می‌کند."

متن کامل گزارش ایران ورزشی: ◀️ نقش اول در جدایی تیام: یکی از کاپیتان‌های استقلال

پست فرهاد مجیدی در اینستاگرام را بخوانید: "اخلاق من را همه شما می‌شناسید. نه اهل مصاحبه‌های روزانه و هفتگی هستم و نه اهل واکنش نشان دادن به هر خبر بی‌اساسی اما این روزها در تیم استقلال شیطنت‌هایی در حال رخ دادن است که باید درباره‌اش گفت. 

از روزی که فوتبال را کنار گذاشتم بارها از سوی وزارت ورزش و مدیران و مسئولان مختلف به من پیشنهاد همکاری داده‌اند. در چند وقت اخیر هم صحبتهایی در این مورد انجام شده که هیچ ارتباطی با موضوع مربیگری در تیم بزرگسالان استقلال نداشته اما هر روز شایعاتی در این مورد منتشر می‌شود.

دیروز آقای امیرحسین فتحی این خبر را تکذیب کردند اما دوباره امروز شیطنت‌هایی صورت می گیرد. آقای شفر هم که در سفر هستند، پس این وسط چه کسانی خبرسازی می‌کنند؟ 
متاسفانه عوامل رسانه‌ای فردی که عمر حضورش در استقلال بیش از یک فصل نبوده، دیروز در یک روزنامه تیتر می زنند که «فرهاد مجیدی همراه کاناوارو در استقلال» با این خبر دروغ می خواهند به سرمربی استقلال القا کنند که اگر مجیدی بیاید، او قصد دارد کاناوارو را جایگزین شما کند! 
از سوی دیگر این خط را در داخل تیم هم یک نفر دنبال می‌کند. کسی که در زمین از کورس‌های سرعتی عقب می‌افتد اما در بیرون از زمین با دسیسه‌های مختلف سرعت به خرج داده و در انتقال و جدایی دو بازیکن مهم و کلیدی استقلال نقش مهمی داشته و حتی به جای آنها سفارش جذب یک بازیکن مصدوم را داده است! اگر این شیطنت‌ها ادامه یابد با جزئیات بیشتری درباره این موارد صحبت خواهم کرد.
خطاب به هواداران عزیز استقلال صریح و شفاف دو نکته را بگویم. اول اینکه درباره حضور در کادرفنی استقلال تصیمی ندارم و در این مورد پیشنهادی هم نشده است. دوم اینکه وحشت این افراد از بازگشت کسی مثل من، برچیده شدن بساط رفتارهای موذیانه، منفعت‌ طلبی‌ها و بازیهای کثیفشان است. سرانجام من به تیم محبوبم برمی‌گردم و به کمک هواداران عزیز یک تیم ایده‌آل خواهیم ساخت اما در شرایط فعلی استقلال و سرمربی این تیم به آرامش نیاز دارند. سهم‌خواهی‌ها را کنار بگذارید و به استقلال، یکی از معدود دلخوشی‌های زندگی این مردم رحم کنید."

captcha
تازه ها
بیشتر