ورزش ایران / شناسه خبر: 84098 / تاریخ انتشار : 1397/6/14 18:31
|
مقصر اتفاق تلخ جارکاتا شناخته شد

باز هم پای یک اجنبی در میان است!

زهرا نعمتی و اتفاق تلخی که برای او افتاد، یکی از ماجراهای عجیب کاروان ایران در بازی‌های آسیایی بوده و هست. ماجرایی که در مقاطع مختلف شکل و شمایل تازه‌ای پیدا کرد.

ایران ورزشی آنلاین / زهرا نعمتی و اتفاق تلخی که برای او افتاد، یکی از ماجراهای عجیب کاروان ایران در بازی‌های آسیایی بوده و هست. ماجرایی که در مقاطع مختلف شکل و شمایل تازه‌ای پیدا کرد و در نهایت به این ختم شد که همه تقصیرها گردن سرمربی کره‌ای تیم ملی تیر و کمان بوده است. فدراسیون تیر و کمان با عبور از سکوت، مصاحبه زهرا نعمتی در جاکارتا، برگزاری عروسی نمایشی، در نهایت به برگزاری نشست خبری رسید تا پیش از نشست وزیر ورزش و صالح امیری با روسای فدراسیون ها، موضوع زهرا نعمتی جمع شود؛ آنهم به بهترین شکل ممکن. تقصیرها گردن یک خارجی می افتد و همه چیز به خیر و خوشی تمام می شود. 

بانوی کماندار ایران در ساعتی که باید مسابقه می‌داد، نهار می‌خورد و رییس فدراسیون و سرپرست تیم‌ ملی هم در همین حال بودند اما به یکباره خبر دادند که مسابقه شروع شده و زهرا نعمتی 30 ثانیه دیر رسید. تلاش برای حضور در مسابقه نتیجه نداد و به همین راحتی فرصت رقابت برای بانوی کماندار از دست رفت اما اتفاق‌های تلخ تر بعد از این ماجرا افتاد. چند ساعتی همه پنهان شدند و رییس فدراسیون هم هیچ اظهارنظری نکرد و بالاخره زهرا نعمتی شروع به صحبت کرد و گفت که مقصر است.

این پاسخ برای کسی مثل زهرا نعمتی که اراده‌ و توانایی‌اش برای مواجهه با مشکلات ثابت شده و یاد گرفته مسوولیت موقعیتی که در آن قرار می‌گیرد را بپذیرد، اتفاق عجیبی نبود اما موضوع زمانی عجیب تر شد که در روزهای بعد سکوت مسوولان ادامه پیدا کرد تا اینکه عروسی صوری به راه افتاد؛ اگرچه مشخص شد حدود یک سال از عمر این ازدواج می‌گذرد.

بعد از سومین گاف مسوولان فدراسیون تیر و کمان، حالا در نشست خبری فدراسیون تیر و کمان اتفاق دیگری می‌افتد؛ چیزی شبیه آنچه معمولا در موضوعات غیرورزشی هم رقم می‌خورد. باز هم پای یک اجنبی به میان می‌آید و سرمربی کره‌ای مقصر شناخته می‌شود. همه می‌گویند سرپرستی زهرا نعمتی به او سپرده شده بود و اگر اتفاقی افتاده، باید او پاسخگو باشد. کسی که قرار است از این به بعد در ایران نباشد، در روز آخر حضورش، تقصیرها را به گردن می‌گیرد و می‌رود. با این حساب بهترین شرایط برای فدراسیون رقم خورده و با پیدا کردن یک نفر سومی، همه چیز تمام می‌شود. مثل خیلی مواقع دیگر.

4/1

captcha
تازه ها
بیشتر