ورزش ایران / شناسه خبر: 84075 / تاریخ انتشار : 1397/6/14 17:11
|

دفاع سرمربی تیم ملی تنیس از نتایج ضعیف: فوتبال و شنا هم نتیجه نمی‌گیرند!

سرمربی تیم ملی تنیس از منتقدان این سوال را می‌پرسد که توقع چه نتیجه ای از تنیس داشتند؟

ایران ورزشی آنلاین / سعید احمدوند بعد از چند روزی که از شکست تیم ملی تنیس در بازی‌های آسیایی می‌گذرد، درباره این نتایج حرف‌هایی می زند که قابل توجه است. همه حرف‌های سرمربی تیم ملی تنیس را می‌توان در یک جمله خلاصه کرد:" برای تنیس چه کرده‌اند که حالا انتظار خارق العاده دارند."

این جمله به خوبی نشان می دهد که در  این تیم هم قرار نیست درباره نتایج اتفاقی بیفتد چراکه او هم مثل خیلی از مربیان و روسای فدراسیون‌ها این روزها طلبکار است.

احمدوند می‌گوید:« پس از 20 سال به بازی‌های آسیایی اعزام شدیم و این اعزام حمایتی بود. تجربه بسیار ارزشمندی به دست آوردیم و درس‌های خوبی از این بازی‌ها کسب کردیم اما جالب است که این روزها نقدهایی درباره نتایج تنیس  مطرح می‌شود. البته سوال من اینست که برای تنیس چه کرده اید که انتظار نتیجه خارق العاده دارید؟ سال ها به بازی ها اعزام نشدیم. تنها با دو اردوی تدارکاتی به این مسابقات رفتیم و تا آخرین لحظات بازیکنان ما درگیر برنامه خروج از کشور بودند به طوری که اردوی سوم ما لغو شد.»

سرمربی تیم ملی تنیس از منتقدان این سوال را می‌پرسد که توقع چه نتیجه ای از تنیس داشتند؟ :" تیم قرقیزستان در بازی نخست حاضر نشد و بازیکن تیم ایران به دور بعد صعود کرد برخی ها به این موضوع نیز انتقاد می کنند. واقعا اگر تیمی حاضر نشده است چرا من باید پاسخگو باشم؟ اگر این تیم نیز حاضر بود به طور حتم بازیکن ایران از سد آن می گذشت.»

او برای توجیه آنچه تنیس رقم زده، پای رشته‌های دیگر را هم وسط می‌کشد:« پس از دو دهه به بازی ها اعزام شدیم. این در حالی است که بسیاری از رشته‌ها در همه دوره ها به این بازی ها اعزام شده اند اما باز هم نتیجه نگرفته‌اند، مثل فوتبال، شنا یا حتی وزنه برداری که تعدادی از آنها اوت کردند.»

سرمربی تیم ملی تنیس در ادامه حرف‌هایش پشت بازیکنانش می‌ایستد:« بازیکنان تنیس به هیچ وجه کم کاری نکردند. سطح ما برابر حریفانمان 20 به 80 بود. ای کاش دوستانی که انتقاد می کنند این اختلاف سطح را در نظر بگیرند. می گویند تنیس عملکردی ضعیف داشت؛ قبول اما معیار آنها برای این نقدها چیست؟»

4/600

captcha
تازه ها
بیشتر