ورزش ایران / شناسه خبر: 84069 / تاریخ انتشار : 1397/6/14 16:51
|

ایران ورزشی آنلاین / تیم ملی والیبال ایران فردا (پنج شنبه) در اولین دیدار تدارکاتی‌اش در تورنمنت اسلوونی پیش از قهرمانی جهان ۲۰۱۸ به مصاف آمریکا می‌رود. رقابت‌های والیبال قهرمانی جهان ۲۰۱۸ از هجدهم شهریور با حضور ۲۴ تیم برتر جهان در چهار گروه شش تیمی و به میزبانی دو کشور ایتالیا و بلغارستان آغاز می‌شود که تیم ملی والیبال ایران با هدایت ایگور کولاکوویچ به دنبال حضوری قدرتمند در دومین رویداد بزرگ والیبال جهان است.

تیم ملی والیبال که همین چند روز قبل بازی‌های آسیایی را با قهرمانی پشت سر گذاشت، در حال حاضر برای برپایی سه دیدار دوستانه مهم در کشور اسلوونی به سر می‌برد تا کولاکوویچ میزان آمادگی بازیکنانش پیش از قهرمانی جهان را محک بزند.

تیم ملی والیبال ایران در تورنمنت تدارکاتی اسلوونی فردا (پنج شنبه) در نخستین دیدارش به مصاف آمریکا می رود و سپس در دومین بازی، روز جمعه رو در روی اسلوونی قرار می‌گیرد. والیبالیست‌های ایران در آخرین دیدار نیز روز شنبه با کانادا مسابقه می دهند.

تیم ملی والیبال ایران با ۱۴ بازیکن و با هدایت ایگور کولاکوویچ بیستم شهریور عازم وارنا بلغارستان می‌شود چراکه باید از ۲۲ شهریور اولین دیدارش در این رقابت‌ها را برگزار کند.

برنامه کامل دیدارهای والیبال ایران در تورنمنت تداراتی اسلوونی به شرح زیر است:

ایران - آمریکا (پنج شنبه ۱۵ شهریور ساعت ۲۳:۴۵)

ایران - اسلوونی (جمعه ۱۶ شهریور، ساعت ۲۲:۳۰)

ایران - کانادا (شنبه ۱۷ شهریور، ساعت ۲۳:۴۵)

4/360

captcha
تازه ها
بیشتر