فوتبال ایران / شناسه خبر: 84063 / تاریخ انتشار : 1397/6/14 16:36
|
ماجرای عجیب صادق محرمی و اینستاگرامش

برانکو را آنفالو کرد تا از چشم بیافتد

با اینکه صادق محرمی آنفالو کردن برانکو را تکذیب کرده اما از میزان محبوبیتش بین پرسپولیسی ها به شدت کاسته شده است.

ایران ورزشی آنلاین / بعد از حضور صادق محرمی در اردوی تیم ملی کانال های هواداری پرسپولیس با انتشار لیستی از دنبال شوندگان اینستاگرام این بازیکن، ادعا کردند او بعد از حضور در اردوی تیم ملی،برانکو را «آنفالو» کرده است.هواداران پرسپولیس هم پس از مراجعه به صفحه این بازیکن متوجه شدند او سرمربی سابق این تیم را «فالو» نمی کند و همین موضوع آتش بزرگی را در رابطه خوب محرمی و پرسپولیسی ها ایجاد کرد.

به دنبال این ماجرا طرفداران پرسپولیس به شدت علیه محرمی موضع گرفتند و به نوعی این اتفاق را به رابطه کی روش - برانکو ارتباط دادند.آنها که دیده بودند برانکو،محرمی را به رضاییان و ماهینی ترجیح داده بود، با ایجاد کمپین هایی به انتقاد از این بازیکن پرداختند و مثل داستان طارمی و رضاییان،اقدام به آنفالو کردن این بازیکن کردند.این اتفاق تا جایی پیش رفت که در فاصله یک روز، محرمی 2 هزار دنبال کننده خود را از دست داد و در شرایطی که امیدوار بود با دعوت شدن به تیم ملی مرز 600 هزار دنبال کننده را رد کند، به 594 هزار فالوور رسید.

هجمه علیه محرمی تا جایی پیش رفت که او را وادار به انتشار یک استوری کرد و نوشت:«من کسی را آنفالو نکردم.»پس از این موضوع برخی ادعا کردند محرمی از قبل برانکو را اصلا فالو نکرده بود که بخواهد حالا آنفالو کند.اما بار دیگر هواداران خشمگین پرسپولیس استفاده از واژه «کسی» را در این استوری نپسندیدند و به اعتراض های خود ادامه دادند و محرمی هم استوری اش را پاک کرد.

ظهر چهارشنبه تعداد کامنت های هواداران پرسپولیس زیر آخرین پست محرمی مرز 6 هزار تا را رد کرد و به نظر می رسد این داستان همچنان ادامه خواهد داشت.البته اعتراض ها فقط محدود به اینستاگرام نیست. حالا محرمی به ترند توییتر در بخش پرسپولیسی ها تبدیل شده و بیش از هر موضوع دیگری درباره او صحبت می کنند. در کانال ها و گروه های تلگرامی نیز تصاویر مختلفی در این باره انتشار یافته است.

 

3-300

captcha
تازه ها
بیشتر