فوتبال ایران / شناسه خبر: 84027 / تاریخ انتشار : 1397/6/14 14:54
|

پول یا فوتبال؟ / وقتی جابر پول را انتخاب کرد

انصاری باید بین یک نیم فصل تمرین کردن در استقلال به همراه دریافت 700 میلیون تومان و بازی کردن برای یکی از تیم‌های گسترش‌فولاد، سپیدرود و چند تیم لیگ دسته اولی مثل اکسین البرز یکی را انتخاب می‌کرد.

ایران ورزشی آنلاین / جابر انصاری حاضر شد برای اینکه تمام مبلغ قراردادش را از باشگاه استقلال بگیرد، یک نیم فصل را فقط با این تیم تمرین کند و نامش از لیست بازیکنان استقلال خارج شود. آن زمان او باید بین یک نیم فصل تمرین کردن در استقلال به همراه دریافت 700 میلیون تومان و بازی کردن برای یکی از تیم‌های گسترش‌فولاد، سپیدرود و چند تیم لیگ دسته اولی مثل اکسین البرز یکی را انتخاب می‌کرد. جابر بین پول یا فوتبال، اولی را انتخاب کرد. در شرایطی که می‌توانست به تیم دیگری برود، بازی کند و از فوتبالش محافظت کند، قبول کرد از لیست خارج شود اما به پولش برسد.

با پایان نقل و انتقالات نام انصاری در فهرست لیگ هجدهم استقلال قرار نگرفت و این بازیکن در جمع آبی پوشان باقی ماند. او باید حداقل تا نیم فصل تمرین کند و مثل سایر بازیکنان پولش را از استقلال بگیرد. البته این احتمال هم وجود دارد که در صورت آسیب‌دیدگی یا خروج یک بازیکن از فهرست در اواسط فصل، نام او به لیست برگردد اما این احتمال ضعیف است.

آنچه تبعات این تصمیم جابر انصاری را روشن می‌کند، این است که آیا بعد از عبور از این مرحله می‌تواند با آمادگی قبل فوتبال بازی کند.

 

185 – 10

captcha
تازه ها
بیشتر