ورزش ایران / شناسه خبر: 84015 / تاریخ انتشار : 1397/6/14 12:33
|
تیراندازی قهرمانی جهان

از انصراف خدمتی تا هشتمی رستمیان در تپانچه بادی

نفرات شاخص تیم ملی تیراندازی ایران در کره جنوبی همچنان روی نوار ناکامی گام بر می‌دارند. ناکامی جام بزرگ و احمدی و انصراف خدمتی آخرین نتایج تیراندازان در مساباقت جهانی بود.

ایران ورزشی آنلاین / رقابت‌های تیراندازی قهرمانی جهان در حالی به میزبانی کره جنوبی در حال پیگیری است که نجمه خدمتی از مرحله دوم تفنگ درازکش انصراف داد و هانیه رستمیان در ماده تپانچه بادی 10 متر جوانان رقابت‌های تیراندازی قهرمانی جهان در رده هشتم ایستاد.

در ادامه رقابت‌های تیراندازی قهرمانی جهان در کره‌جنوبی، فینال ماده تپانچه بادی دختران جوان انجام شد که هانیه رستمیان با امتیاز 113.3 در رده هشتم ایستاد. او در مرحله مقدماتی این ماده با امتیاز 570.11 در رده هفتم قرار گرفته بود و به فینال رسیده بود.

همچنین مرحله دوم  ماده 50 متر تفنگ درازکش نیز انجام شد که مه لقا جام بزرگ با امتیاز 617.7 در رده بیست و هفتم و الهه احمدی با امتیاز 614.7 در رده چهل و چهارم ایستادند. نجمه خدمتی نیز با وجودی که در استارت لیست مرحله دوم حضور داشت در این مسابقه شرکت نکرد. پنجاه و دومین دوره مسابقات تیراندازی قهرمانی جهان و رقابتهای کسب سهمیه المپیک ۲۰۲۰ توکیو از ۱۰ تا ۲۴ شهریورماه در شهر چانگون کره جنوبی در حال برگزاری است.

5/670

captcha
تازه ها
بیشتر