ورزش ایران / شناسه خبر: 83964 / تاریخ انتشار : 1397/6/13 16:40
|

منصوری: تاکتیک منتقدان برای تخریبم عوض شده!

محمد منصوری با انتقاد از تغییر عقیده عجیب برخی منتقدانش معتقد است افرادی که تا دیروز او را متهم می‌کردند که دانش مربیگری ندارد، حالا تاکتیک تخریبی دیگری برای نقد او انتخاب کردند.

ایران ورزشی آنلاین / محمدمنصوری، سرمربی تیم ملی جودوی کشورمان با انتقاد از تغییر عقیده عجیب برخی منتقدانش معتقد است افرادی که تا دیروز او را متهم می‌کردند دانش مربیگری ندارد، حالا که در جاکارتا موفق شده اند تاکتیک تخریبی دیگری برای خود انتخاب کرده اند! محمد منصوری در خصوص نتایج تیم ملی جودو در بازی‌های آسیایی جاکارتا می‌گوید:«در وزن 66- کیلوگرم از علیرضا خجسته انتظار بیشتری داشتیم و او باید حریف کره‌شمالی را شکست می‌داد و حتی می‌توانست مدعی کسب مدال برنز باشد. در وزن 73- کیلوگرم محمد بریمانلو فوق‌العاده ظاهر شد و با پیروزی مقابل فیلیپین و قرقیزستان به نیمه‌نهایی رسید. بریمانلو در نیمه‌نهایی مقابل جودوکار کره‌جنوبی که یکی از بهترین‌های دنیا است عملکرد قابل قبولی داشت، اما متاسفانه شکست خورد، او در بازی مقابل حریف کره‌شمالی این شکست را جبران کرد و به مدال برنز دست یافت.»

منصوری در پاسخ به این سوال که آیا مولایی به دلیل ناداوری مدال طلا را از دست داد، تادامه می دهد:« سعید سه حریف ابتدایی خود را ضربه فنی کرد و مقتدرانه به فینال رسید و در عین تعجب جودوکار قزاقستانی که هیچ تکنیکی در این بازی به نمایش نگذاشت با ناداوری برنده مسابقه فینال و مدال طلای این وزن شد. قطعا حق سعید مدال طلا بود، اما شاید قسمت این بود که به مدال نقره برسد. روی اخطار سوم مولایی اعتراضی ندارم، اما به نظر من اخطار اول و دوم اشتباه داده شد و متاسفانه این مدال را از چنگ مولایی درآوردند. بدون تردید سعید یکی از بهترین‌های جهان است و در مسابقات آینده هم فرم ایده‌آل خود را حفظ می‌کند.»

سرمربی تیم ملی جودو در ادامه به ناکامی مجدد جواد محجوب در جاکارتا نیز اشاره کرد:« با وجود اینکه محجوب در این دوره از رقابت‌ها به مدال نرسید، اما از نظر من یکی از بهترین سنگین‌وزن‌های دنیا است. می‌کنم محجوب لیاقت کسب مدال و حتی فینالیست شدن را داشت. این شکست دلیل نمی‌شود که توانایی فنی او را نادیده بگیریم.»

منصوری به انتقاداتی که از او می‌شود واکنش نشان می‌دهد:«منتقدین تا دیروز معتقد بودند محمد منصوری اصلا مربی نیست و دانش مربیگری ندارد، اما حالا که دو مدال در جاکارتا گرفتیم همانها می‌گویند اگر من از کنار تاتامی اخراج نمی‌شدم نتایج بهتری کسب می‌کردیم. اگر من مربی خوبی نیستم پس حضور یا عدم حضور من در کنار تاتامی نباید برای ورزشکار فرقی داشته باشد و اگر هم خوب هستم که دیگر حرفی باقی نمی‌ماند. واقعا برای طرز فکر برخی دوستان متاسف هستم که هرکاری می‌کنم دست به تخریب می‌زنند. مهم این است که جودو نتایج اسف‌بار دوره گذشته را جبران کرد و امیدوارم این روند ادامه داشته باشد.»

5/ 450

captcha
تازه ها
بیشتر