ورزش جهان / شناسه خبر: 83912 / تاریخ انتشار : 1397/6/12 19:00
|
رونالدوی اصل مالک باشگاه اسپانیایی شد

وایادولید، ماجراجویی تازه خرگوش چاق

ستاره برزیلی سابق رئال مادرید سهامدار اصلی یکی از تیم‌های تازه صعود کرده به لالیگا شد.

ایران ورزشی آنلاین / رونالدوی 42 ساله، سال 2011 در تیم کورینتیانس به دوران بازیگری خود پایان داد اما پس از آن رابطه خود را با دنیای فوتبال حفظ کرد و در سمت‌هایی مانند سفر جام جهانی 2014 برزیل ایفای نقش کرد.

رونالدو در جدیدترین ماجراجویی خود، با خرید 51 درصد از سهام باشگاه وایادولید به مبلغ 30 میلیون یورو به سهامدار اصلی این باشگاه تبدیل و دیروز (دوشنبه) در مراسمی به عنوان مالک باشگاه معرفی شد. با توجه به هزینه 30 میلیون یورویی ستاره سابق برزیلی برای خرید این باشگاه بدهی ۲۵ میلیون یورویی را برطرف وایادولید نیز برطرف خواهد شد. با وجود انتقال مالکیت باشگاه وایادولید به رونالدو، او اعلام کرد که ریاست این باشگاه همچنان برعهده کارلوس سوارس خواهد بود.

رونالدو در مراسم معارفه‌اش گفت: کار ما بر پایه رقابت، تلاش و شفافیت در هر حوزه و بخش از باشگاه است. ما این فصل به بهترین شیوه‌ای که برای‌مان امکان‌پذیر بود، تیم را برای رقابت در لیگ تقویت کردیم. ما برای تمام فعالیت‌های‌مان رضایت هواداران‌مان را لحاظ خواهیم کرد و نمی‌توانیم آنها را فراموش کنیم. می‌خواهم که با همه اعضا این باشگاه را بسازیم و از همه اهالی شهر دعوت می‌کنم که در اجرای این پروژه به ما کمک کنند. هواداران باید بخشی از حال و آینده باشگاه وایادولید باشند.

12

 

captcha
تازه ها
بیشتر