ورزش ایران / شناسه خبر: 83862 / تاریخ انتشار : 1397/6/12 16:34
|
دومین تجربه، این‌بار در ترکیه

کاپیتان مائده دوباره لژیونر می‌شود

کاپیتان تیم والیبال بانوان فصل پیش رو را در لیگ والیبال ترکیه خواهد گذراند.

ایران ورزشی آنلاین /کاپیتان تیم ملی والیبال بانوان به باشگاه ترکیه‌ای پیوست و بار دیگر لژیونر شد. مائده برهانی، کاپیتان تیم ملی والیبال بانوان با امضا قرارداد به باشگاه مانیسا اسپور ترکیه پیوست و یک بار دیگر بازی در یک لیگ اروپایی را تجربه خواهد کرد. این بازیکن سال گذشته به همراه زینب گیوه دیگر ملی پوش ایران در یک باشگاه بلغارستانی بازی می‌کرد که پس ازبازگشت به ایران برهانی بار دیگر لژیونر شد. این دو بازیکن فصل گذشته نخستین والیبالیست‌های ایران بودند که بازی در یک باشگاه اروپایی را تجربه می‌کردند. حالا اما برهانی با تجربه‌ای که از آن حضور بدست آورده، راهی لیگ خوب ترکیه خواهد شد تا برای مانیسا اسپور این کشور بازی کند.

کاپیتان تیم ملی والیبال بانوان اکنون به همراه تیم ملی در اردوی آماده سازی مجارستان به سر می‌برند تا خود را برای مسابقات جام کنفدراسیون والیبال آماده کنند.

برهانی پس از بازگشت از رقابت‌های آسیایی به ایران باز خواهد گشت و پس از آن راهی ترکیه خواهد شد تا در تمرینات تیم جدیدش شرکت کند.

آشنایی مردم ترکیه با اسلام و رواج داشتن حجاب در این کشور، حضور این بازیکن ایران با پوشش اسلامی را ساده‌تر از کشوری مانند بلغارستان خواهد کرد. حضوری که می‌تواند در صورت عملکرد خوب، زمینه‌ ساز حضور دیگر بازیکنان والیبال بانوان در لیگ‌های اروپایی باشد. اتفاقی که می‌تواند سرعت بیشتری به رشد بسیار کند والیبال بانوان ایران بدهد.

230/4

 

captcha
تازه ها
بیشتر