ورزش جهان / شناسه خبر: 83855 / تاریخ انتشار : 1397/6/12 16:17
|

ایران ورزشی آنلاین / یوردی آلبا مدافع چپ بارسلونا بعد از آنکه در پیروزی 8 بر 2 تیمش برابر اوئسکا یک گل زد و دو گل ساخت، از اینکه به تیم ملی اسپانیا دعوت نشده ابراز شگفتی کرد اما اصرار داشت که مشکلی با لوییس انریکه ندارد. این بازیکن 29 ساله که نخستین بازی ملی‌اش را در سال 2011 انجام داده و 66 بار پیراهن اسپانیا را به تن کرده، مدافع چپ اول کشورش در جام جهانی روسیه بود اما لوییز انریکه که جانشین خولن لوپتگی روی نیمکت اسپانیا شده برای دیدارهای لیگ ملت‌های اروپا مقابل انگلیس و کرواسی او را در فهرست 23 نفره جای نداده است.

آلبا گفت: «دوست دارم برای تیم ملی بازی کنم اما به مربی بستگی دارد و من باید به تصمیم او احترام بگذارم. انتظار نداشتم حذف شوم اما این را هم انتظار نداشتم که به یورو 2012 بروم وقتی بازیکن والنسیا بودم. اینکه دعوت شوم یا نه به من بستگی ندارد.»

او در اواخر فصل 2017-2016 که پایان دوران کاری لوییس انریکه در بارسلونا بود، از این تیم بیرون می‌ماند و گفته می‌شد رابطه خوبی با انریکه ندارد اما آلبا گفت با مربی سابق بارسلونا که مارکوس آلونسو و خوسه لوییس گایا را به او ترجیح داده، مشکلی ندارد: «در سطح حرفه‌ای با هیچ کسی مشکل ندارم. لوییس انریکه تصمیم گرفته و من نمی‌دانم چرا دعوت نشدم. وظیفه من این است که در تیم باشگاهی‌ام عملکرد خوبی داشته باشم و همین کار را می‌کنم بعد ببینیم در تیم ملی چه اتفاقی می‌افتد.»

captcha
تازه ها
بیشتر