ورزش ایران / شناسه خبر: 83854 / تاریخ انتشار : 1397/6/12 16:22
|

پیکان تغییر رویه می‌دهد: کریمی جانشین معروف

جواد کریمی جانشین سعید معروف در تیم والیبال پیکان شد. پیکانی‌ها در فصل پیش رو تغییر رویه داده‌اند و طبق اعلام مدیرعامل این تیم، هزینه‌های خود را کاهش خواهند داد.

ایران ورزشی آنلاین / جواد کریمی پاسور تیم‌ملی جوانان و فصل گذشته کاله مازندران به تیم والیبال پیکان پیوست. در ادامه نقل و انتقالات لیگ برتر والیبال، باشگاه پیکان تهران که گویا در فصل آینده قصد دارد بیشتر از بازیکنان جوان و آینده‌دار استفاده کند، در روزهای اخیر فعالترین تیم بین باشگاه‌های دیگر بوده است و در اولین قرارداد جدیدش جواد کریمی پاسور سابق تیم‌ملی جوانان و فصل گذشته کاله مازندران را به خدمت گرفته است. پیکانی‌ها پس از رفتن معروف در این پست نیازمند گرفتن یک بازیکن جایگزین بودند که حالا با پاسور آینده دار والیبال ایران برای فصل پیش رو به توافق رسیده است. هم چنین پوریا یلی ملی پوش فصل گذشته خودروسازان قراردادش را برای یک فصل دیگر تمدید کرد.

پیکانی‌ها در فصل پیش رو تغییر رویه داده‌اند و طبق اعلام مدیرعامل این تیم، هزینه‌های خود را کاهش خواهند داد. پیکان در فصل گذشته لیگ والیبال به فینال مسابقات هم نرسید و حالا باید دید با شرایط جدید چه نتیجه‌ای در لیگ 97 خواهند گرفت.

4/ 160

captcha
تازه ها
بیشتر