ورزش ایران / شناسه خبر: 83819 / تاریخ انتشار : 1397/6/12 12:13
|

بازتاب درخشش پینگ پنگ ایران در جاکارتا / نیما و احمدیان در راه اروپا

حضور خوب ملی پوشان ایران در جاکارتا، دو نفر از آن ها را راهی لیگ‌های اروپایی کرده است.

ایران ورزشی آنلاین / دو ملی پوش پینگ پنگ ایران قرار است برای یک سال در لیگ کشورهای فرانسه  و اتریش بازی کنند. نیما عالمیان با قراردادی یک ساله به یکی از تیم‌های دسته یک فرانسه پیوسته است  و امین احمدیان پینگ پنگ جوان و ملی پوش ایران هم با قراردادی یک ساله در یکی از تیم‌های دسته یک اتریش بازی خواهد کرد.

مهرداد علی قارداشی رییس فدراسیون تنیس روی میز این خبر را تایید کرده است.

امین احمدیان همچنین نماینده پینگ پنگ ایران در المپیک جوانان است و  مدتی پیش به همراه تیم جوانان توانست در قهرمانی آسیا مدال برنز بگیرد.

نیما عالمیان هم به همراه تیم ایران در مسابقات تیمی قهرمان جهان به دسته یک صعود کرد.

این دو بازیکن البته هر دو در بازی‌های آسیایی اینچئون در ترکیب تیم ملی قرار داشتند و توانستند به جمع چهار تیم پایانی پیدا کنند.

نوشاد و نیما عالمیان پیش از این هم از لژیونر شدنشان برای فصل پیش روی رقابت‌های باشگاهی خبر داده بودند. حالا نیما مقصدش را مشخص کرده و باید دید نوشاد عالمیان پس از مدال بزرگ و ارزشمندش در جاکارتا چه تصمیمی خواهد گرفت و به کدام‌یک از باشگاه‌ها و لیگ‌های خارجی خواهد رفت.

نوشاد در بازی‌های آسیایی پس از نفرات اول و سوم دنیا بر سکوی سوم ایستاد. او در آخرین رده بندی فدراسیون جهانی در رده 94 قرار دارد اما با این مدال درخشان قطعا در رده بندی جدید در جایگاه بسیار بهتری قرار خواهد گرفت.

 

4/230

captcha
تازه ها
بیشتر