ورزش جهان / شناسه خبر: 83798 / تاریخ انتشار : 1397/6/11 19:27
|
رازهای کودکی تلخ فیلیپ ملو

فوتبالیست نمی شدم، قاتل می شدم!

فوتبال زندگی فیلیپه ملو را نجات داده است.

ایران ورزشی آنلاین / ستاره های برزیلی معمولا از زاغه های برزیل راه خود را به سوی فوتبال باز می کنند و همین سبب شده تا تقریبا همه آنها داستان های عجیب و غریبی را در کودکی تجربه کنند. کودکانی آمده از دل فقر که در کودکی به اندازه ای سختی می بینند که حتی مکنت و خوشبختی روزهای جوانی در دل اروپا نیز نمی تواند تلخی آن روزها را از ذهن آنها پاک کند. فیلیپ ملو یکی از همین ستاره هاست که طعم تلخ فقر و زندگی وحشتناک را در کودکی چشیده. هافبک سابق اینتر و یوونتوس و بازیکن فعلی پالمیراس در مورد زندگی شخصی خود صحبت کرد. فیلیپه ملو مدعی شد در یکی از خطرناک ترین مناطق برزیل رشد کرده و ممکن بود اتفاقات تلخی در زندگی در انتظار او باشد اما فوتبال به نوعی زندگی این هافبک جنگنده را نجات داده است.

فیلیپه ملو گفت: زمانی که بازیکن گرمیو بودم، زندگی عجیبی داشتم و همه حقوقم را خرج می کردم تا اینکه همسرم را دیدم و همه چیز تغییر کرد. حالا 3 سه فرزند دارم که کنار همسرم بعد از خدا مهم ترین دارایی من هستند. گفته می شود پشت هر مرد یک زن بزرگ است، اما من می گویم که زن همیشه کنار همسر خود ایستاده است.

وی با اشاره به کودکی اش گفت: اگر من یک فوتبالیست نمی شدم، تبدیل یک قاتل می شدم. من در یکی از خطرناکترین مناطق برزیل زندگی کردم که در آن مواد مخدر و سلاح همیشه وجود داشت اما من آن زندگی را ترک کردم تا برای رویای خود مبارزه کنم. زمانی که به تمرینات می رفتم می دانستم که مجبورم بین فوتبال یا آن زندگی یکی را انتخاب کنم، بنابراین به فوتبال پاسخ مثبت دادم.

12

captcha
تازه ها
بیشتر