فوتبال ایران / شناسه خبر: 83752 / تاریخ انتشار : 1397/6/11 16:29
|
ماشین سازی، جابر انصاری را می‌خواهد

یک مهاجم استقلالی دیگر در آستانه جدایی

باشگاه ماشین‌سازی تبریز تمایل به جذب جابر انصاری دارد و ظاهراً مسوولان این باشگاه در روزهای اخیر مذاکراتی هم با این مهاجم انجام داده اند.

ایران ورزشی آنلاین / اینکه شفر به جابر انصاری اعتقادی ندارد و او را نمی‌خواهد، دیگر برای کسی پوشیده نیست. خود انصاری هم بارها اعلام کرده که تا نیم فصل در استقلال می‌ماند و بعد از آن از تیم جدا می‌شود.

آخرین خبری که درباره انتقال او به گوش می‌رسد این است که باشگاه ماشین‌سازی تبریز تمایل به جذب جابر انصاری دارد و ظاهراً مسوولان این باشگاه در روزهای اخیر مذاکراتی هم با این مهاجم انجام داده اند.

با توجه به اینکه انصاری از گسترش فولاد به استقلال آمد، ماشین‌سازی یا همان گسترش فولاد سابق تصمیم دارد او را به خانه‌اش بازگرداند.

در شرایط فعلی که تیم فوتبال استقلال در خط حمله خود به شدت ضعف دارد و مهاجمان جدید جذب شده، هنوز نتوانسته‌اند آن‌طور که باید و شاید جای خالی مهاجمان جدا شده را پر کنند، انتظار می‌رفت از جابر انصاری استفاده بیشتری در خط حمله شود. به خصوص که هر بار شفر از انصاری استفاده کرده، او عملکرد خوبی از خود نشان داده اما ظاهراً نظر سرمربی آلمانی استقلال درباره او تغییری نمی‌کند.

 

 

160 – 10

captcha
تازه ها
بیشتر