ورزش ایران / شناسه خبر: 83710 / تاریخ انتشار : 1397/6/11 11:21
|

قهرمان پارالمپیک به پاراآسیایی نمی رود / انصراف فرزین از جاکارتا

مجید فرزین قهرمان پارالمپیک ریو از حضور در بازیهای پاراآسیایی جاکارتا انصراف داد.

ایران ورزشی آنلاین / بعد از سیامند رحمان، مجید فرزین یکی از بهترین وزنه‌برداران پارالمپیکی ایران است. او در سال‌های اخیر موفقیت‌های زیادی کسب کرده و یکی از شانس‌های مسلم مدال طلا در جاکارتا بود اما مشخص نیست به چه دلیل فرزین از ترکیب تیم ملی انصراف داد و به بازی‌های جاکارتا اعزام نمی شود.

علی اصغر رواسی سرمربی تیم ملی پارا وزنه برداری درباره غیبت مجید فرزین در مسابقات‌ آسیایی ژاپن گفت:« مجید فرزین به دلیل برخی مسائل پیش آمده در 2 اردوی اخیر تیم ملی نیز حضور نداشت و به درخواست خود به مسابقات آسیایی ژاپن اعزام نشد. البته حضورش در بازیهای پاراآسیایی جاکارتا نیز تا زمانی که مسائلش حل و فصل نشود، مشخص نیست. ضمن این که باید بگویم خود به کادر فنی تاکید کرد به جاکارتا نمی‌رود و این تصمیم خودش بود نه کادر فنی.»

سرمربی تیم ملی وزنه‌برداری معلولان در پاسخ به این پرسش که آیا نفرات حاضر در قهرمانی آسیا در ژاپن به جاکارتا اعزام می‌شوند یا خیر؟ ادامه داد:« در جاکارتا در دسته 49 کیلوگرم وزنه‌بردار اعزام نمی کنیم و علی ایزدی تنها به ژاپن اعزام می‌شود. البته بعد از ژاپن در برخی وزنها تغییراتی را به وجود می‌آوریم و تنها در 6 تا 7 وزن در بازی‌های پاراآسیایی شرکت می کنیم.»

رواسی همچنین درباره برگزاری اردوهای تیم ملی گفت:« برای آماده‌سازی تیم ملی وزنه‌برداری برای حضور در بازی‌های پاراآسیایی جاکارتا 6 مرحله اردوی آماده‌سازی پیش‌بینی کرده بودیم که تاکنون 5 مرحله اردو را پشت سر گذاشتیم و آخرین اردو که وصل به اعزام است بعد از بازگشت تیم از قهرمانی آسیا و اقیانوسیه و در اواخر شهریور برگزار می‌شود. البته تیم ملی در حال حاضر در شرایط بسیار خوبی بسر می‌برد و تلاشمان بر این است که ابتدا در ژاپن در سکوی قهرمانی قرار بگیریم و سپس تیم را برای قهرمانی در جاکارتا آماده کنیم.»

5/500

captcha
تازه ها
بیشتر