ورزش ایران / شناسه خبر: 83682 / تاریخ انتشار : 1397/6/10 19:42
|

ماموریت والیبال انجام شد

تیم ملی والیبال با تمام ستاره‌هایش راهی اندونزی شد تا مدال طلا را برای کاروان ایران به ارمغان بیاورد که آورد.

ایران ورزشی آنلاین / والیبال به هدفی که برایش معین شده بود رسید. تیم ملی والیبال با تمام ستاره‌هایش راهی اندونزی شد تا مدال طلا را برای کاروان ایران به ارمغان بیاورد که آورد. آن هم در پنج بازی آسان که حتی یک ست هم به حریفان واگذار نکرد و در فینال هم به سادگی کره جنوبی را از پیش رو برداشت و قهرمان شد. تیم کولاکوویچ در فینال با امتیازهای ۲۵-۱۷، ۲۵-۲۲ و ۲۵-۲۱ از سد کره گذشت و با کسب پنجمین پیروزی پیاپی، برای دومین بار قهرمان بازی‌های آسیایی شد.

والیبال ایران در دوره گذشته نخستین قهرمانی‌اش را با شکست ژاپن در فینال به دست آورد و حالا دومین قهرمانی پیاپی این تیم در بازی‌های آسیایی به دست آمده است.
تیم ملی والیبال که تنها 11 روز تا نخستین مسابقه‌اش در رقابت‌های قهرمانی جهان در بلغارستان فاصله دارد، در هفته‌های پایانی تصمیم گرفت از بازی‌های آسیایی به‌عنوان تدارک این رقابت‌ها استفاده کند. تدارکی که شاید برای بازی با تیم‌هایی نظیر پورتوریکو مناسب باشد اما برای رویارویی با قدرت‌های والیبال دنیا مانند لهستان کافی نیست و باید دید تیم ایران پس از این بازی‌های ساده در جاکارتا، با چه شرایطی راهی رقابت‌های قهرمانی جهان می‌شود. رقابت‌هایی که با حضور 24 تیم و به طور مشترک در ایتالیا و بلغارستان برگزار می‌شود. تیم ایران در گروه چهارم این رقابت‌ها با پنج تیم بلغارستان، لهستان، پورتوریکو، کوبا و فنلاند همگروه است و روز 12 سپتامبر در نخستین مسابقه به مصاف پورتوریکو می‌رود.

captcha
پربازدید ترین ها
بیشتر
تازه ها
بیشتر