فوتبال ایران / شناسه خبر: 83630 / تاریخ انتشار : 1397/6/10 17:26
|
تبریک به تیم ایران

اینفانتینو به تاج: مهمترین عامل در زیبایی جشن تیم ملی بود

جام جهانی 2018 روسیه جشن فراموش‌نشدنی فوتبال بود که مهمترین عامل در زیبایی این جشن، حضور «تیم ملی» بود.

ایران ورزشی آنلاین /جیانی اینفانتینو رئیس فیفا در نامه ای به مهدی تاج از حضور تیم ملی در جام جهانی تشکر کرده است.در این نامه آمده:

«نمایندگان فیفا و تیم‌های ملی شرکت‌کننده با خاطرات فراموش‌نشدنی بسیار و دوستی‌های جدیدی که در طول مدت اقامت‌شان در روسیه به‌دست آورده بودند، به خانه برگشته و جام جهانی 2018 روسیه را که بهترین جام جهانی از نظر برگزاری مسابقات و کیفیت بالای فوتبال تاکنون است رقم زدند.

بدین‌وسیله از حضور تیم ملی شما در بیست‌و‌یکمین جام جهانی که پنجمین حضور تیم ملی فوتبال ایران در این تورنمنت‌ها نیز است، قدردانی می‌کنم. جام جهانی 2018 روسیه جشن فراموش‌نشدنی فوتبال بود که مهمترین عامل در زیبایی این جشن، حضور «تیم ملی» بود. به تیم ملی فوتبال ایران که با حضورش در این تورنمنت، با نمایشی جذاب در ورزشگاه موردویا آرنای سارانسک (دیدار برابر پرتغال) پایان داد، در حالی که رؤیای پیروزی را تا دقایق آخر بازی حفظ کرده بود، تبریک می‌گویم.

لطفاً سلام و درود من را به تمام کسانی که در این کمپین نقشی داشتند از جمله بازیکنان، کارلوس کی‌روش سرمربی، تیم پزشکی و فنی و البته طرفداران بسیار تیم برسانید. چنین دستاوردی بدون شک نتیجه سخت‌کوشی، حرفه‌ای‌گری، توجه به جزئیات و همچنین عشق و علاقه به فوتبال است. تمامی این موارد منتهی به آینده‌ای امیدبخش و پر از موفقیت خواهد شد.

بهترین‌ها را برایت آرزو می‌کنم و مشتاقانه منتظر دیدار دوباره شما در ماه آینده در مراسم جوایز بهترین‌های فوتبال فیفا 2018 لندن هستم.»

 

3-220

captcha
پربازدید ترین ها
بیشتر
تازه ها
بیشتر