فوتبال ایران / شناسه خبر: 83618 / تاریخ انتشار : 1397/6/10 16:45
|

ناراحتی کادرفنی استقلال از ترکیب‌های اینستاگرامی

از زمزمه‌هایی که درباره جایگزینی حسینی به جای رحمتی می‌شود تا نیمکت‌نشینی سهرابیان و دانشگر، همه گمانه‌زنی‌هایی است که کادرفنی استقلال را ناراحت کرده است.

ایران ورزشی آنلاین / شکست استقلال مقابل السد، باعث شده که در روزهای اخیر انواع گمانه‌زنی‌ها درباره تغییرات احتمالی در ترکیب این تیم برای بازی با نفت مسجد سلیمان مطرح شود. از زمزمه‌هایی که درباره جایگزینی حسینی به جای رحمتی می‌شود تا نیمکت‌نشینی سهرابیان و دانشگر، همه گمانه‌زنی‌هایی است که کادرفنی استقلال را ناراحت کرده است.

به عنوان مثال گفته می‌شود چون در بازی با السد، بازیکنانی، چون آرمین سهرابیان و محمد دانشگر نمایش ضعیفی داشتند، احتمال دارد که این دو بازیکن روی نیمکت بنشینند و به جای سهربیان در دفاع چپ، میلاد زکی‌پور بازی کند. اگر علی کریمی به بازی با نفت برسد، او به همراه فرشید باقری در خط هافبک به میدان رفته و روزبه چشمی و پژمان منتظری در قلب خط دفاعی به میدان می‌روند، در غیر این صورت، دانشگر می‌تواند دوباره به خط دفاع رفته و چشمی جانشین علی کریمی شود.

اشکان نامداری، مربی استقلال در نقد این ترکیب‌های احتمالی می‌گوید: «ارنج استقلال در اینستاگرام و در صفحات مجازی مشخص نمی‌شود، بلکه در تمرینات و روز قبل از بازی مشخص خواهد شد.»

 

160 – 10

captcha
پربازدید ترین ها
بیشتر
تازه ها
بیشتر