ورزش ایران / شناسه خبر: 83603 / تاریخ انتشار : 1397/6/10 15:30
|
معرفی کمانداران برتر پایه در مسابقات لیگ کشوری

رقابت کمانداران برای ملی‌پوش شدن

مسابقات تیروکمان پایه رنکینگ کشوری که در رشته‌های ریکرو و کامپوند در چهارمحال و بختیاری برگزار شد و کمانداران برتر برای حضور در اردوی آماده‌سازی تیم ملی معرفی شدند.

ایران ورزشی آنلاین / مسابقات تیروکمان  پایه رنکینگ کشوری که در رشته‌های ریکرو و کامپوند در چهارمحال و بختیاری برگزار شد، کمانداران برتر برای حضور در اردوی آماده‌سازی تیم ملی معرفی شدند. مسابقات رنکینگ کشوری و انتخابی تیم ملی نونهالان، نوجوانان و جوانان داخل سالن با حضور ۳۰۰ کماندار در رشته‌های ریکرو و کامپوند در دو بخش دختران و پسران به میزبانی هیات تیروکمان استان چهارمحال و بختیاری برگزار شد و در نهایت کمانداران برتر این مسابقه معرفی شدند. 

در رده سنی نونهالان ریکرو پسران؛ مهرشاد اسلامی نیا از تهران اول شد و متین محمدیان از تهران و علیرضا شاکر از یزد در جایگاه دوم و سوم قرار گرفتند. در رده سنی نوجوانان ریکرو پسران؛ امیر یزدانی از اصفهان اول شد و مرتضی محمدی راد و ابوالفضل سوسرایی از گلستان دوم و سوم شدند.

همچنین در رده سنی جوانان و در بخش  ریکرو پسران؛ رضا طهماسبی از چهارمحال و بختیاری اول شد و احمدرضا نادری از چهارمحال و بختیاری و بردیا غفارزاده از تهران در جایگاه دوم و سوم ایستادند. در ریکرو دختران؛ نیلوفر علیپور از البرز اول شد و پریسا روحانیان از تهران و مبینا فلاح از یزد در جایگاه دوم و سوم قرار گرفتند. اما در ریکرو نوجوانان دختر نازنین زهرا جمال زاده از تهران اول شد و زهرا شیخی از اصفهان و نگار رجبی از تهران دوم و سوم شدند. دررده سنی نونهالان نیز ریحانه علی محمدی از چهارمحال و بختیاری اول شد و هلیا خان محمدی و کیانا حاجبیان از تهران در جایگاه دوم و سوم قرار گرفتند.

همچنین در بخش کامپوند دختران و پسران  در رده سنی نونهالان پسر به ترتیب (علی خانقلی از تهران اول شد و علیرضا زارع علی بیک از یزد و محمد حسین صنما از اصفهان دوم و سوم شدند. در نوجوانان (علی رحمتی از تهران اول شد و علی سعیدی از یزد و امیر محمد قربان‌زاده از مازندران در جایگاه دوم و سوم ایستادند.) در رده سنی جوانان کامپوند پسران نیز(فردین کلانتری از زنجان اول شد و امیر محمد جلیلی از زنجان و دانیال حیدرزاده از چهارمحال و بختیاری در جایگاه دوم و سوم قرار گرفتند.) اما در بخش دختران و رده سنی نونهالان (سانیا صالحی از تهران اول شد، آوا رفیعی از تهران و یاسمن ارجمندی از مرکزی دوم و سوم شدند.) در کامپوند دختران نوجوان، سیده مهسا معمارزاده از خراسان رضوی اول شد و ساغر حلوایی از زنجان و آنیتا امیری از مرکزی در جایگاه دوم و سوم ایستادند. همچنین در رده سنی جوانان (بهاره رضایی از مرکزی اول شد و فاطمه عزیزی از زنجان و مینا جلیلی از خراسان رضوی دوم و سوم شدند.)

4/670

captcha
تازه ها
بیشتر