ورزش ایران / شناسه خبر: 83568 / تاریخ انتشار : 1397/6/9 20:21
|

ایران ورزشی آنلاین / تا آخر روز سیزدهم بازی‌های آسیایی، ایران با 19، چین تایپه با 16 و ازبکستان با 15 مدال طلا، رده‌های پنجم تا ششم بازی‌های آسیایی را به خود اختصاص داده‌اند اما احتمال زیادی وجود دارد که امروز ازبکستان جای ایران را در رده پنجم بگیرد. هر هفت بوکسور ازبکستان که در نیمه نهایی رقابت‌های بوکس حضور داشتند، دیشب به فینال رسیدند که این نتیجه از قدرت بوکسورهای ازبکستان خبر می‌دهد. در حالیکه همه از اقتدار بوکسورهای قزاقستان می گفتند اما جدول مسابقات بوکس نشان می دهد که بوکسورهای قزاق هم مثل سایر ورزشکاران‌شان امسال خیلی شرایط خوبی نداشتند اما در عوض ازبک‌ها که در رده ششم هستند، در هفت وزن مردان به فینال رسیده‌اند و امروز برای مدال طلا تلاش می‌کنند.

در سه وزن زنان، نه ازبک ها و نه قزاق‌ها نماینده‌ای ندارند اما فینال هفت وزن مردان که امروز برگزار می‌شود، می‌تواند برای کاروان ازبکستان و البته ایران تعیین کننده باشد.

ایران امروز در والیبال و بسکتبال و البته یک ماده قایقرانی، شانس طلا دارد؛ پس کار ایران برای پنجمی تمام نشده و امروز ورزشکاران ایران باید همه تلاش‌شان را انجام دهند تا مدالی از دست‌شان در نیاید.

captcha
تازه ها
بیشتر