ورزش جهان / شناسه خبر: 83559 / تاریخ انتشار : 1397/6/9 18:15
|

کلوپ: فکر کنیم گروه‌مان سخت است، همین الان حذف شده‌ایم

لیورپول در سید سوم رقابت‌ها باعث شد که احتمال سخت شدن قرعه این تیم در مرحله گروهی بالا برود و همین اتفاق هم افتاد. با این حال یورگن کلوپ می‌گوید نگران قرعه تیمش نیست.

ایران ورزشی آنلاین / قرعه‌کشی مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپای فصل 19-2018 برای لیورپولی‌ها چندان خوش‌یمن نبود و آنها در گروهی سخت قرار گرفتند که رقبای‌شان پاری‌سن‌ژرمن، ناپولی و ستاره سرخ بلگراد است. قرار گرفتن لیورپول در سید سوم رقابت‌ها باعث شد که احتمال سخت شدن قرعه این تیم در مرحله گروهی بالا برود و همین اتفاق هم افتاد. با این حال یورگن کلوپ می‌گوید نگران قرعه تیمش نیست و به مردانش هم هشدار داد اگر فکر کنند صعودشان از مرحله گروهی سخت خواهد بود از همین حالا باید خودشان را حذف شده بدانند.

سرمربی آلمانی قرمزپوشان مرسی‌ساید در پاسخ به این سوال که آیا درست است بگوییم هیچ تیمی دوست نداشت با لیورپول همگروه شود، گفت: «قطعاً. مطمئنا زمانی که شما در گروهی با حضور پاری‌سن‌ژرمن و ناپولی قرار می‌گیرید که دو تیم طراز اول هستند، نمی‌خواهید که لیورپول تیم سوم شود. این بهترین راهی است که می‌توان اوضاع را توصیف کرد و خیلی نباید به آن فکر کرد. اگر شما زیادی به سخت بودن این گروه فکر کنید، از همین حالا حذف شده‌اید. اگر فکر کنید که صعودتان خیلی دشوار خواهد بود از همین الان کارتان تمام است. ما اما چنین طرز تفکری نداریم. ما بازی‌های‌مان را انجام می‌‌دهیم و تیمی جنگنده خواهیم بود. این چیزی است که باید از آن مطمئن باشیم، همین.»

حالا که لیورپول رقبایش را در مرحله گروهی لیگ قهرمانان شناخته است، کلوپ می‌گوید تیمش می‌تواند برنامه آماده‌سازی خود برای این رقابت‌ها که ماه آینده آغاز می‌شود را شروع کند. لیورپول اخیراً با ناپولی تحت هدایت کارلو آنچلوتی یک بازی دوستانه انجام داده و این تیم را در اردوی پیش فصل در دوبلین با نتیجه 5 بر صفر شکست داد. کلوپ اما سال 2013 به‌عنوان سرمربی دورتموند هم مصاف با ناپولی را تجربه کرد و همان سال بود که به خاطر درگیری لفظی شدیدش با داور چهارم یک جلسه محروم شد.

کلوپ ادامه داد: «راستش را بخواهید این گروهی نبود که دوست داشته باشم در آن قرار بگیریم. من انتظار یک گروه سخت را داشتم و ما هم الان یک گروه سخت داریم و لیگ قهرمانان یعنی همین. PSG یکی از مهیج‌ترین تیم‌های حال حاضر دنیاست و من فکر می‌کنم که هدف آنها بردن لیگ قهرمانان است. پس با این تیم دو بازی جالب خواهیم داشت. ناپولی را هم ما در اردوی پیش فصل شکست دادیم اما اصلا نیازی به گفتن نیست که داستان دو بازی‌ بعدی‌مان مقابل این تیم با آن بازی کاملاً فرق خواهد داشت. بازی ستاره سرخ را هم شب گذشته تماشا کردم و آنها هم ورزشگاهی دارند که جو آن برای ما بسیار بسیار پرتنش خواهد بود و من از این بابت مطمئنم. اوضاع همین است و من مشکلی ندارم. برویم جلو و ببینیم چه می‌شود.»

 

captcha
تازه ها
بیشتر