ورزش جهان / شناسه خبر: 83551 / تاریخ انتشار : 1397/6/9 17:53
|

ایران ورزشی آنلاین / سرخیو راموس، ستاره رئال مادرید گفته وقتی متوجه شد کریستیانو رونالدو در مراسم اهدای جوایز یوفا حضور نداشته غافلگیر شده است. گفته می‌شود این ستاره پرتغالی به این دلیل در مراسم حاضر نشد که فهمیده بود جایزه بهترین بازیکن به او نمی‌رسد. البته رونالدو عنوان بهترین مهاجم فصل گذشته را از آن خود کرد. با این حال او از این ناراحت بوده که در رده‌بندی بهترین بازیکن، دوم شده است. ژرژ مندس، ایجنت او هم گفته که دوم شدن او مایه شرم است.

راموس که عنوان بهترین مدافع اروپا را به دست آورد، انتظار داشت هم‌تیمی سابقش در مراسم شرکت کند. او گفت: «وقتی میکروفن‌ها را راه انداختند، فهمیدیم که رونالدو نیامده و شگفت‌زده شدیم اما او هر کاری که دلش می‌خواهد را انجام می‌دهد.»

راموس سپس به ستایش از هم‌تیمی‌هایش پرداخت: «اینکه کاپیتان رئال مادرید باشم امتیاز و مسوولیت بزرگی است. من رهبری گروهی را به عهده دارم که از فرهنگ‌های متفاوت آمده‌اند. ما به جز اینکه هم‌تیمی هستیم، مهم است که یک خانواده باشیم. ما همیشه حس کرده‌ایم که یک خانواده هستیم و این کلید موفقیت ماست. ما امیدواریم که این اوضاع تا مدت بیشتری ادامه پیدا کند، چون این نسلی طلایی از بازیکنان اسطوره‌ای است و امیدوارم که سال‌های سال بتوانیم این عناوین را جشن بگیریم.»

 

captcha
تازه ها
بیشتر