ورزش ایران / شناسه خبر: 83444 / تاریخ انتشار : 1397/6/7 20:50
|

احسان حدادی: گریه کردم، چون ۶ ماه است خانواده‌ام را ندیده‌ام

احسان حدادی که بعد از کسب چهارمین مدال طلایش در بازی‌های آسیایی، اشک ریخت، می‌گوید: «شش ماه است خانواده‌ام را ندیده‌ام. ماه‌ها و روزهای سختی را گذرانده‌ام و حالا که به این مدال رسیده‌ام، خوشحالم.»

ایران ورزشی آنلاین / احسان حدادی که بعد از کسب چهارمین مدال طلایش در بازی های آسیایی، اشک ریخت، می گوید: « شش ماه است خانواده ام را ندیده ام. ماهها و روزهای سختی را گذرانده ام و حالا که به این مدال رسیده ام، خوشحالم.»

قهرمان پرتاب دیسک آسیا درباره مسابقه ای که ساعتی قبل پشت سر گذاشت، می گوید:« خدا را شکر توانستم باز هم مدال طلا بگیرم و با همه سختی ها رکورددار شوم. بخاطر آسیب دیدیگی شرایط سختی داشتم اما الان وضعیت بهتری دارم. در لیگ الماس رکوردهای خوبی زدم. امیدوارم جمعه هم در فینال این لیگ موفق شوم.»

حدادی امیدوار است تا المپیک شرایطش حفظ شود و او بتواند بار دیگر به این مدال با ارزش برسد:« خوشحالم و امیدوارم که بتوانم بار دیگر در المپیک مدال بگیرم. کار من تازه شروع شده است و امیدوارم دو سال دیگر در المپیک توکیو مدال خوشرنگی برای کشورم بگیرم.»

قهرمان پرتاب دیسک درباره گریه اش بعد از قهرمانی می گوید:« شش ماه است که خانواده ام را ندیده ام و بعد از مسابقه وقتی دیدم پدرم در ورزشگاه است و او هم مثل مردم ایران خوشحال است، نتوانستم خودم را کنترل کنم. 16 سال در اوج بودن، کار راحتی نیست. مصدومیت و درد دارد ولی من هنوز خسته نشده ام. من تا کنون 10 عمل جراحی داشته ام اما هنوز می خواهم ادامه دهم. امیدوارم تا المپیک حمایت شوم. مسوولان ورزش مدالم را ببینند و کمک کنند مربی ام تا المپیک بماند و اردوهایم برگزار شود، تا به مدال برسم.»

احسان به رقابت های دایموند لیگ که روز جمعه فینالش برگزار می شود، اشاره دارد: « خدا را شکر در سالی که گذشت در مسابقه‌های مختلف دایموند لیگ شرکت کردم و توانستم امتیاز لازم را برای حضور در فینال دایموند لیگ کسب کنم. روز جمعه همین هفته فینال این مسابقه‌ها در بروکسل برگزار می‌شود و من هم تا سه ساعت دیگر از جاکارتا به بلژیک خواهم رفت تا در فینال دایموند لیگ رقابت کنم. در این مدت چند عمل جراحی نیز انجام دادم. صددرصد برای این مسابقه‌ها آماده نبودم. با این وجود اختلاف زیادی با نفر دوم مسابقه‌ها داشتم.  امیدوارم در فینال دایموند لیگ پرتاب خوبی داشته باشم و دوباره دل مردم را شاد کنم. جا دارد که از حسین توکلی نیز تشکر کنم. در این یک سال و نیم اخیر زحمت زیادی برای من کشید و در مورد موضوعات مختلف با هم صحبت کردیم. افراد زیادی می‌گفتند که حدادی باید ورزش را کنار بگذارد اما خودم می‌دانستم که در ماده پرتاب دیسک می‌توانم ادامه دهم. قهرمانان در این ماده از 30 سالگی شروع می‌کنند و تا 40 سالگی می‌توان در این ماده مدال گرفت. اگر اتفاقی نیفتد تا المپیک 2020 و 2024 هستم.»

 

captcha
پربازدید ترین ها
بیشتر
تازه ها
بیشتر