فوتبال ایران / شناسه خبر: 83345 / تاریخ انتشار : 1397/6/6 14:15
|
استیناف رای کمیته انضباطی را تایید می‌کند؟

پرسپولیس در مورد سوپرجام کوتاه نمی‌آید

اعتراض استقلال مورد قبول واقع نشده و ادله کمیته انضباطی که پیش از این رای به پیروزی سه بر صفر پرسپولیس داده بود، به احتمال زیاد از سوی کمیته استیناف هم تایید خواهد شد.

ایران ورزشی آنلاین / سوپرجام قرار بود فقط یک روز وقت فوتبال ایران را بگیرد اما حالا شده داستان هزار و یک شب که هر روز حرف تازه‌ای درباره‌اش می‌شنویم اما آن را پایانی نیست. اگر چه به نظر می‌رسد رای نهایی درباره این بازی، تایید رای کمیته انضباطی و پیروزی سه بر صفر قرمزها باشد. البته استیناف هنوز رای نداده که می‌گویند دلیل تاخیرش، طولانی شدن روند بررسی مستندات ارائه شده بوده است.

مهمترین سندی که موضع پرسپولیسی‌ها را در این پرونده تقویت کرده، اعلام موافقت ملکی عضو هیات مدیره و نماینده مدیرعامل وقت باشگاه استقلال در شورای تامین است که در حضور تمام مسئولان و نمایندگان دستگاه‌های مربوط، انصراف استقلال از حضور در بازی 29 تیر را اعلام کرد. بر اساس صورتجلسه موجود، ملکی به عنوان نماینده تام‌الاختیار استقلال در این جلسه حضور داشت. شائبه دیگر که مورد اعتراض باشگاه استقلال قرار گرفت عدم حضور پرسپولیسی‌ها در زمین مسابقه در موعد برگزاری بازی بود که می‌گفتند به این دلیل، حکم 3 بر صفر منطقی نیست.

حال آنکه طبیعتا حساسیت مسابقه‌ای همچون شهرآورد تهران با توجه به مصوبات شورای تامین اجازه نمی‌دهد که هزاران تماشاگر در ورزشگاه حاضر شوند و با غیبت یک تیم، بازی لغو شود. برای همین اعتراض استقلال مورد قبول واقع نشده و ادله کمیته انضباطی که پیش از این رای به پیروزی سه بر صفر پرسپولیس داده بود، به احتمال زیاد از سوی کمیته استیناف هم تایید خواهد شد.

2 – 220

captcha
تازه ها
بیشتر