ورزش ایران / شناسه خبر: 83338 / تاریخ انتشار : 1397/6/6 13:10
|
حرکت خیرخواهانه ستاره

پاس گل طلایی ژاوی بیرون ورزشگاه آزادی

مهم تر از آن پاس های ماهرانه ای که ژاوی در ورزشگاه آزادی برای هم تیمی هایش ارسال کرد، اهدای پیراهنش به نفع کودکان سرطانی ایرانی بود.

ایران ورزشی آنلاین / مهم تر از آن پاس های ماهرانه ای که ژاوی هرناندز مدام در بازی با استقلال ارسال می‌کرد و دفاع آبی ها را می‌شکافت. پر اهمیت تر از آن نمایش فوق العاده ای که ژاوی به عنوان مغز متفکر باشگاه السد قطر در نیمه دوم بازی با استقلال روی پرده نمایش ورزشگاه آزادی آورد و اثر گذار تر از آن مدیریت بی نظیرش در میدان بازی،  اهدای پیراهنش به کودکان سرطانی بود.

ژاوی که در امور خیریه این چنینی ید طولایی دارد و کارهای خیر بسیاری انجام داده بعد از بازی با استقلال بی آنکه مصاحبه ای انجام دهد و یا اینکه همگان را از اقدام خیرخواهانه ای که می‌خواست انجام دهد مطلع سازد،  پیراهنی را امضاء کرد ودر اختیار کودکان سرطانی قرار داد تا صرف امور بیمارانی شود که بضاعت کافی مالی در اختیار ندارند.

حالا این پیراهن منقش به امضای ژاوی می‌تواند به حراج گذاشته شود و به بهترین قیمت ممکن فروخته شود وعواید مالی حاصل از آن به کودکان سرطانی برسد که توان خرید دارو را ندارند. بی شک اقدام ژاوی در ذهن ایرانی ها برای همیشه در یادگار خواهد ماند و ما فراموش نخواهیم کرد که ستاره بزرگ تیم ملی فوتبال اسپانیا در یکی از سفر های خود به ایران چه اقدام شایسته ای را به نفع کودکان سرطانی انجام داد. این پیراهن و این امضا بی گمان از پاس های خلاقانه او هم جذاب تر است و برای همیشه در خاطر ایرانی ها به خصوص آن کودکان سرطانی که قرار است از این راه منتفع شوند، باقی خواهد ماند. ممنون آقای ژاوی، ممنون آقای هرناندز.

10-270

captcha
تازه ها
بیشتر