فوتبال ایران / شناسه خبر: 83290 / تاریخ انتشار : 1397/6/6 15:31
|

نعمتی: تا پاراآسیایی موبایلم را قطع می کنم

زهرا نعمتی نمی خواهد آرامشش به هم بخورد و تا پارآسیایی تصمیم گرفته به دور از هر حاشیه ای باشد.

ایران ورزشی آنلاین / مهدیه دریابیگی، اندونزی - بدون شک یکی از چهره های بازی های آسیایی که خبرنگاران زیادی روی او زوم کرده اند، زهرا نعمتی است. نعمتی سفر پر التهابی را پشت سر گذراند و به لطف بی برنامگی های مسوولان فدراسیون تیرو کمان به چهره خاص این دوره از مسابقات تبدیل شد. حالا کنار زمین همه چشم ها به دنبال او می گردد و عکاسان هم لنزهای خود را روی چهره او زوم می کنند.

اما به همان اندازه که نعمتی سوژه رسانه های خبری است، تحت نظارت مسوولان فدراسیون تیرو کمان هم هست. در هر مسابقه شعبانی بهار، رییس فدراسیون تیر و کمان و همچنین دباغ نایب رییس این فدراسیون حکم بادیگارد زهرا را دارند تا خبرنگاری از کنار او رد نشود، چه برسد به مصاحبه، اما در لا به لای تمام این تدابیر امنیتی که برای زهرا اتخاذ شده، فرصتی فراهم شد تا چند دقیقه ای با او صحبت کنم.

زهرا قصد دارد خودش را برای پارآسیایی آماده کند. ترجیح می دهد وارد حاشیه نشود و درباره خیلی از مسائل فعلا صحبت نکند: « وقتی در این مسابقات شرکت می کنی یعنی باید با تمام شرایط خودت را وفق دهی. این مسابقات با پاراآسیایی فرق دارد. وقتی روز مسابقه دیر رسیدم و گفتم شرایطم فرق دارد، همین را گفتند. من هم چیزی نگفت. چون معتقدم حرف درستی است.»

حالا پرونده بازی های آسیایی جاکارتا برای نعمتی بسته شده است. خاطره تلخی که باعث شده بعد از هر مسابقه هم تیمی هایش آهی بکشد و بگوید:« نمی دانم حکمت چه بود؟» 

نعمتی برای اینکه اینکه نشان دهد می خواهد از همه چیز دور شود، می گوید:« می خواهم تا پارآسیایی آرامشم به هم نخورد. بنابراین در این روزها موبایل و  هر نوع وسیله ارتباطی ام را قطع می کنم.»

5/2

captcha
تازه ها
بیشتر