ورزش ایران / شناسه خبر: 83276 / تاریخ انتشار : 1397/6/6 07:45
|

خداحافظی صمصامی از تیم ملی هندبال

تیم ملی هندبال نتیجه خوبی در بازی های آسیایی نگرفته و در آستانه تغییرات اساسی و اتفاق های مختلفی قرار گرفته است. یکی از این اتفاق ها، خداحافظی مهرداد صمصامی از تیم ملی است.

ایران ورزشی آنلاین / تیم ملی هندبال نتیجه خوبی در بازی های آسیایی نگرفته و در آستانه تغییرات اساسی و اتفاق های مختلفی قرار گرفته است. یکی از این اتفاق ها، خداحافظی مهرداد صمصامی از تیم ملی است. او که این موضوع را در صفحه شخصی اش اعلام کرده، می گوید:« خداحافظی من قطعی است. باید جا را به جوانها بدهیم تا تجربه کسب کنند و تیم قوی تری داشته باشیم.»

این بازیکن از مشکلات خانوادگی می گوید؛ شاید برای اینکه ذهن ها سمت اختلاف های داخلی تیم ملی هندبال نگردد:« هدف گذاری ام همین بود. مشکلات خانوادگی برایم پیش آمده است. سه چهار ماه دور از خانواده تمرین می کنم،. هدف گذاری ام برای این بازی ها بود و دوست داشتم با نتیجه خوب تمام شود. از کسانی که مرا در تیم ملی تحمل کردند، تشکر می کنم.»

او درباره عملکرد تیم ملی هندبال و نبود لژیونرها هم حرف هایی برای گفتن دارد:« پنج بازیکن خوب ما همراهمان نبودند. اگر بودند شاید نتیجه بهتر می شد. این تیم هم چیزی کم نداشت. ما بازی تدارکاتی کم داشتیم. خوب تمرین و آماده سازی کردیم ولی فقط دو بار با قطر بازی کردیم. بچه ها رفته رفته بهتر شدند. بازی با عربستان هرچه داشتیم گذاشتیم و با اختلاف این تیم را که به جام جهانی صعود کرده است را شکست دادیم.»

 

4/250

captcha
تازه ها
بیشتر