ورزش جهان / شناسه خبر: 83205 / تاریخ انتشار : 1397/6/5 16:02
|

ایران ورزشی آنلاین / مورینیو معمولا در فصول سوم مربیگری‌اش در یک باشگاه به مشکل می‌خورد و ظاهرا قرار است این سناریو در منچستریونایتد هم تکرار شود.

حاشیه‌های مربی پرتغالی خیلی زود شروع شد و تابستان برای او به اعتراض به سیاست‌های نقل و انتقالات باشگاه گذشت. یونایتد سه بازیکن جدید به تیمش اضافه کرد، در حالی که مورینیو انتظار نفرات بیشتر و نام‌های بزرگتری داشت.  

شکست هفته دوم مقابل برایتون زنگ خطر را برای مورینیو به صدا در آورد.  نمایش ضعیف تیم و حاشیه‌های این مربی با باشگاه و بازیکنان از جمله پوگبا احتمال برکناری پیش از موعد او را بیشتر کرده و رسانه‌ها از زیدان به عنوان گزینه جانشینی او نام می‌برند.

در چنین شرایطی منچستریونایتد امشب میزبان تاتنهام است و شکست مقابل این تیم آماده موقعیت مورینیو را شکننده‌تر می‌کند. تاتنهام هر دو بازی قبلی را برده، در حالی که یونایتد تنها سه امتیاز دارد.

مورینیو درباره شکست هفته قبل تیمش گفت: «مقابل برایتون اشتباهات زیادی داشتیم و بهای آن را پرداختیم. اگر می‌خواهیم مقابل تیم خوبی مثل تاتنهام برنده شویم، اجازه تکرار این اشتباهات را نداریم.»

خبر خوب برای هواداران یونایتد بازگشت آلکسیس سانچز است که بازی هفته دوم را از دست داد. تاتنهام هر پنج بازی اخیرش در اولدترافورد را باخته و در این بازی‌ها تنها یک گل زده.

 

captcha
پربازدید ترین ها
بیشتر
تازه ها
بیشتر