فوتبال ایران / شناسه خبر: 83151 / تاریخ انتشار : 1397/6/5 12:30
|

عنایتی: وضعیت استقلال خطرناک است، طلب‌ها را ببخشید

تلاش ها برای راضی کردن طلبکاران ادامه دارد و باشگاه استقلال می کوشد تا قبل از زمان تعیین شده از سوی کنفدراسیون فوتبال آسیا با شاکیان توافق کند.

ایران ورزشی آنلاین / بازیکنان سابق استقلال یکی پس از دیگری به باشگاه استقلال می‌روند و با مسئولان این باشگاه به توافق می‌رسند. خبر هایی که اگر حقیقت داشته باشد و دیگر خطری این باشگاه را بابت شکایت های بازیکنان قدیمی تهدید نکند، می‌تواند حیات آبی ها در رقابت های لیگ قهرمانان آسیای فصل بعد را تضمین کند. کنفدراسیون فوتبال آسیا برای باشگاه استقلال ضرب الاجل تعیین کرده تا در زمانی معین با همه طلبکاران خود تسویه حساب کند. مسئولان این باشگاه هم تلاش می‌کنند در کمترین زمان ممکن با همه آن هایی که از استقلال طلب داشته اند به توافق هایی برسد. ظاهرا استقلالی ها به موفقیت هایی رسیده اند چرا که رضا عنایتی هم به جمع افرادی اضافه شده که با باشگاه استقلال به توافق رسیده اند. آقا رضا این توافق را تایید کرده است.

 

آقا رضا شنیدیم به باشگاه استقلال رفتی و درباره طلبت توافق هایی داشتی؟

بله، همین طوراست. من به باشگاه استقلال رفتم و در این باره با مسئولان حرف زدم و به نتایج خوبی رسیدیم.

برخوردها در باشگاه استقلال چه طور بود؟

چیز بدی ندیدم. خوب بود. افرادی در مقابل من بودند که خودشان شناسنامه این باشگاه هستند و من وقتی این افراد را دیدم خیلی زود با باشگاه به توافق رسیدم.

آندو، طالب لو، برهانی و صادقی هم طلب های شان را به باشگاه استقلال بخشیدند.

کار خوبی است. البته من نمی‌گویم که حق ندارند پول شان را از باشگاه بگیرند. نه، این طور نیست. اما تا جایی که امکان دارد به باشگاه تخفیف بدهند چون باشگاه در وضعیت خطرناکی قرار دارد. به نظر من هر کسی به استقلال تعلق و تعصب دارد باید در این راستا بیشترین همکاری را با باشگاه داشته باشد.

 شما هم نیمی از طلبت را بخشیدی؟

بله، من هم نیمی از طلبم را بخشیدم و قرار شد نیم دیگر آن در آینده پرداخت شود.

چرا این حس میان استقلالی هایی که از باشگاه طلب داشند شکل گرفته؟

چون ممکن است اتفاقات بدی برای استقلال رخ دهد. برای همین همه دست به دست هم داده اند تا مشکل را از بین ببرند.

فکر می‌کنی این مشکل به کلی برطرف شود؟

انشا الله که همین طور می‌شود. استقلال باشگاه بزرگی است که باید به دست خود ما حفظ شود. امیدوارم خطری استقلال را تهدید نکند و این باشگاه در بازی های آینده موفق باشد. به خصوص بازی های لیگ قهرمانان آسیا.

10-270

captcha
پربازدید ترین ها
بیشتر
تازه ها
بیشتر